2018 Kış Modası Uzun Etek Modelleri

2018 Kış Modası Uzun Etek Modelleri
10 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.

2018 Kış Modası Uzun Etek Modelleri

2018 kış modası yenilikleri ve farklı tarzı ile akıllarda yer etmeye kararlı gibi görünüyor. Sezonun modası renkleri uzun etek modellerine yansıtan moda akımında tesettürlü bayanlar oldukça şık bir görüntüye kavuşturulmuştur. 2018 kış modası kreasyonları ile tesettürlü bayanlara moda içerisinde ayrılan yer oldukça artmıştır. Bu sayede artık tesettürlü bayanlar da moda sektöründe kendilerine geniş bir yer edinebilmişlerdir. Sadece tesettür giyimli bayanlar değil, tesettür modasına uyan bayanlarda bu modadan yararlanacak ve  kış modası herkes için oldukça şık geçecektir.

Uzun Etek Modellerinin Kombinlenmesi

  • Bu sezoun kış olması nedeniyle koyu renkler moda olmaktaydı. Ama 2018 kış sezonu bu tabuları yıkıp rengarenk renkleri sizlere sunmaktadır. Bu sezonun çarpıcı renkerinden olan mor bir eteği beyaz bir bluzla kombinleyebileceksiniz. Ayrıca bu eteğin kemer kısmı yüksek bel ise kalın ve koyu renkli bir kemer de seçebilirsiniz. Ayakkabınızı da bu kemere uygun seçerseniz kombininiz tamamlanmış demektir.
  • Gri renkte penye bir etek kombini için açık renk bir triko kullanabilirsiniz. Bu tarz etekler daha rahat kullanımlar için ideal olduğundan trikonun spor ve desenli olması oldukça uyumlu olacaktır. Böyle bir kombinde ayakkabı ve çanta uyumunu yaparken mont rengini de belirlemiş olursunuz. Bu yüzden seçilecek rengin çok boğucu olmaması gerekmektedir. Genelde krem ya da sütlü kahve tonları tercih edilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git