2018 Kış Modası Uzun Etek Modelleri

2018 Kış Modası Uzun Etek Modelleri
12 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

2018 Kış Modası Uzun Etek Modelleri

2018 sezonunun yavaş yavaş görücüye çıktığı bu günlerde uzun eteklerin tartışmasız bir rahatlık sağladığı açıktır. Özellikle kombinlerde verdiği çabuk hazırlanabilirlik zaman sıkıntısı yaşayan birçok bayanca tercih listelerinde en üst sıraya çıkmasını sağlamaktadır. Bir de tesettür giyimi seçen bayanlara sağladığı kapalılık üstüne eklenince uzun eteklerin 2018 kış modasının tartışmasız en aranılan parçası olacağı düşünülmektedir.

Son günlerin moda modeli olan Mevlana model etekler bu sezonda sıkça kullanıldığından diğer uzun etek modellerinin çok fazla yer alamadığı görülmektedir. Ama uzun etek modelleri her ne kadar geri planda kalsa da yapılan kombinin eteğin ihtişamını ortaya çıkarmaya yeteceği bilinmelidir.

2018 Kış Modası Uzun Etekleri Nasıl Kombinlenmeli?

  • Mevlana model uzun etek kombininde ilk olarak üzerinize seçtiğiniz parçanın klasik olması gerekir. Ya dar bir gömlek ya da şifon tarzda bir kazak seçmelisiniz. Ayrıca uzun eteklerin altına mümkün olduğunca topuklu ayakkabı giyilmesi gerektiğini unutmayınız.
  • Düz model bir uzun etek seçmişseniz üzerinize salaş bir triko giyebilirsiniz. Trikonun spor olmamasına dikkat ediniz. Eteğinizde yırtmaç olması durumunda spor bir triko seçebileceksiniz. Ayakkabılarda yine topuklu bot ya da düztaban klasik bir ayakkabı seçebileceksiniz.
  • Eteğiniz bilekte biten bir modelse bu eteği kesinlikle dar bir üstle tamamlamalısınız. Bu tarz eteklerde yine ince topuklu ayakkabı seçmeniz gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git