2018 Kış Modası Yağmurluk Modelleri

2018 Kış Modası Yağmurluk Modelleri
12 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

2018 Kış Modası Yağmurluk Modelleri

Yağmurluklar sonbaharla birlikte dolaplarda yer kaplamaya başlayan, adının hakkını verip insanları ıslanmaktan koruyan bir mont türüdür. Bu mont 2018 kış modası kreasyonunda da yer almayı başarmış ve modanın kombinlerinde göze çarpan bir parça olmuştur.

Yağmurluklar diğer montlara göre daha ince olabileceğinden altına yapılacak olan kombinin sıkı ve kalın olması gerekmektedir. Bu şekilde hem soğuktan hem de yağmurdan korunmuş olursunuz. Yağmurluklar sizin tercihinize göre uzun ya da kısa olabileceğinden tarzınıza uygun yağmurluğu seçmek sizin için hiç de zor olmayacaktır.

2018 Kış Yağmurlukları Nasıl Kombinlenmelidir?

  • Kemer hizasında bir yağmurluk seçecekseniz bu yağmurluğun altına uzun çizmeler ya da dar pantolonlar giymeniz mümkündür. Bu boydaki yağmurluklar hem spor hem de klasik tarz için kullanılabilir olacaktır.
  • Dize kadar uzunlukta olan yağmurluklar genelde klasik tarzda daha çok kullanılmaktadır. Bu yüzden böyle bir yağmurluk seçerseniz topuklu bir bot giymeniz önerilir. Bu yağmurlukta etek kullanımı da oldukça rahattır. Etek kullanıldığı takdirde klasik bir topuklu çizme seçilebileceği gibi kısa botlarda tercih edilebilecektir. Ama bu yağmurluğun altına pantolon giydiğinizde kesinlikle bot giymeniz gerekecektir.
  • Kemer üstü kısa yağmurluklar daha çok üst kısmı korumak için tasarlanmıştır. Bunlar genelde spor tarzla birlikte kullanılır. Bu yüzden ayakkabı seçiminde düztaban spor bot ya da çizmeler seçilmesi gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git