2015 Kış Modası Zara Çanta Modelleri

Zara dünyaca ünlü, tanınmış ve kullanıcılarından kalite onayı almış köklü bir firmadır. Bu denli tecrübeli ve işinde iyi bir firmanın 2015 Kış modası sezonunda yer almaması düşünülemez. Her ürünü ile olduğu gibi Zara bu sezonda hem diğer ürünleri hem de çantaları ile hem sezonun hem gündemin konuşulan firmasıdır. Zara çantalar genelde klasik tarza hitap etse de spor modellerde geliştirmiştir. Her biri birbirinden göz alıcı çantaları kullanmak için yalnızca kombinlerinize dikkat etmeniz gerekmektedir.

2015 Kışında Zara Çanta Kombinleri

  • Egzotik desenler taşıyan siyah zeminli çantalar Zara’nın bu sezonunda sıkça yer almaktadır. Böyle bir çanta kullanmak için sade bir kombin yapmanız gerekir. Siyah dar bir pantolonu üzerine çanta desenleriyle aynı renklere sahip bir bluzla kombinleyebilirsiniz. Bluzun tamamı yerine bir kısmının renkli olması daha iyi olacaktır. Ayakkabılarda da düz siyah bir renk seçmeniz iyi olacaktır.
  • Zebra desenli çantalar bu sezonda da modadır. Zara marka zebra desenli bir çanta seçerseniz ayakkabınızda ya da kıyafetinizin bir bölümünde desenin tonlarına uygun bir renk kullanabilirsiniz. Yine kombinde çok göz yorucu parçalar kullanmamanız iyi olacaktır.
  • Kot gibi kıyafetleri çok giyen biri iseniz Zara sırt çantaları tam da size göredir. Bu çantaları spor kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınızı da yine çanta ile aynı formda seçerseniz spor kombin tamamlanacaktır.

 Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 530 kez okundu. Tarih: 13 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.