2018 Kış Modasında Collezione Gömlek Modelleri

2018 Kış Modasında Collezione Gömlek Modelleri
29 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 50 kez okundu.

2018 Kış Modasında Collezione Gömlek Modelleri

Eskiden erkeklere özgü bir kıyafet gibi görülen gömlekler son zamanlarda bayanlarında kullandığı bir kıyafet olarak karşınıza çıkmaktadır. Gömlekleri giyen bayan kendine güveni ve ataerkil düzene bir başkaldırışı simgelemektedir. Ataerkil toplumların eziciliğinden kurtulan ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış kadının belki de kendini kanıtlamada ki en önemli simgesi iş kıyafeti olarak çoğunlukla gömleği seçmesidir. Collezione kendini kanıtlamış, emin tavırlı ve tarz sahibi bayanlar için 2018 kış modasında giyilebilecek binlerce çeşit gömlekler tasarlamıştır. Collezione gömleklerin kalite farkı bayanlara ayrı bir şıklık ve özgüven katmaktadır. Bu yüzden de yılların verdiği tecrübeye güvenen bayanlar gömlek tercihinde Collezione’dan yararlanmaktadır.

2018 Kış Modası Collezione Gömleklerinin Farkı

  • Collezione gömlekleri kaliteli kumaştan üretilmişlerdir. Vücudun nefes lmasını sağlayarak ter olgusunu yavaşlatırlar.
  • Terleme sonucu oluşan izler birçok bayanın ortak problemidir. Collezione gömleklerde terleme çok nadir gerçekleşir ama gerçekleştiğinde de birçoğu üzerine ter izi yapmamaktadır.
  • Collezione gömlekleri dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımlara uygundur. Yıkama sonucu oluşan pamuklanma, sökülme gibi problemler diğer gömleklere oranla çok daha fazla yıkamada gerçekleşmektedir.
  • Collezione gömlekleri kışa özel hazırlanmıştır. Kumaşı sizi üşütmediği gibi terlememeniz için de pamuklu olarak üretilmiştir.
  • Collezione gömlekler her bedene ve her bütçeye göre hazırlanmışlardır. Her kesimden insan hem tarzına hem de bütçesine uygun gömleği Collezione’dan bulabilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git