2015 Kış Modasında Collezione Hırka Modelleri

Soğuktan bir nebze de olsa sizi koruyan kurtarıcı hırkalar kış sezonunda olması gereken en gerekli parçadır. Çünkü hırkalar kış sezonunda size sıcaklık sunan yegane dostunuz olacaktır. Bu hırkaların işlevi kadar görüntüsü de önemlidir elbette. Bu yüzden Collezione çıkardığı her hırkaya farklı bir hava katmıştır. Sizde hırka seçimlerinde istediğiniz bir hırkayı, ya da sizi en iyi yansıtacağını düşündüğünüz hırkayı Collezione mağazasından bulabilirsiniz. Ayrıca Collezione uygun fiyatları ile de müşterilerinin bütçesini düşünmektedir.

2015 Kış Modasında Hırkaların Uyumu

  • Hırkalar her giyildiği kıyafetle ya da her yapılan kombinle uyum sağlamaz. Bunu yaratmak sizin elinizdedir. İlk olarak yapmanız gereken şey kalın kazakların üzerine hırka kullanmamanızdır. Çünkü hırkalar kazaklarla uyum sağlayamayacağı gibi görüntünüzün de olduğundan fazla kiloda yansımasına neden olacaktır.
  • Hırka ile üzerine giyilen kazağın ya da trikonun rengi aynı olmamalıdır. Bu şekilde yapılan kombinlerde hem kazak hem de hırka kendini gösterememektedir.
  • Desenli kazakların üzerine hırka giymek yapılan en büyük yanlışlardandır. Bu tarz bir hata hırkanın modelini öne koymaktan çok görüntü kirliliğine yol açacaktır.
  • Hırkalar genelde tişörtlerle ya da badilerle kullanılmalıdır. Özellikle düz bir parçanın üzerine giyilecekse ya asimetrik kesim ya da püsküllü hırka seçilmelidir.
  • Hırka seçiminde ren uyumu çok önemlidir. Hırka ya ayakkabıya göre ya da çanta rengine uygun seçilmelidir.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 372 kez okundu. Tarih: 29 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.