2015 Kış Modasında Collezione Tunik Modelleri

Tunikler hem sonbaharda hem de kış aylarında taytlarla yapılan kombinlerde özel bir yer tutarlar. Taytların yaratması olası olan kötü görüntüyü engellemek ve mini elbise havası vermek tuniklerin işidir. Collezione 2015 kış modasına tam da bu amaçlara hizmet eden farklı çeşitlerde birçok tunik çıkartmıştır. Bu tunikler taytın yanında slim kotlarla da kombinlenebileceğinden kış aylarında sizi kombin derdinden kurtaracaktır. Collezione tunikler kolay kombinlenen tuniklerden olduğundan dolayı kafanızı karıştırmadan muhteşem bir şıklık yaratmanız mümkündür.

2015 Collezione Tunikleri Nasıl Kombinlenir?

  • Kombinler aslında doğru parçaların oluşturduğu kıyafetler bütünüdür. Tuniklerin de minik elbiseler olduğu düşünüldüğünde aslında kombin için çok fazla detay kalmadığı ortaya çıkmaktadır.
  • Açık renk bir tuniği slim bir kot ile kombinleyeceğinizde altına giyeceğiniz kısa botlarınızı ve aynı renk çantanızı da hazır bulundurmalısınız. Ayrıca bu kombinde pantolonunuza asla kemer takıp görüntüyü bozmamalısınız.
  • Klasik kesim bir tunik her zaman için tayt kombininde daha da şık bir görüntü sergileyecektir. Böyle kombinlerde bir de topuklu çizme uyumu yakalamalısınız. Bu kombinlerin en büyük özelliği tuniğin elbise şeklindeki görünümüdür. Ama siz elbisede olduğundan daha şık ve rahat bir kullanım yaşarsınız.
  • Spor bir tunik seçecekseniz bu tuniği püsküllü kısa çizmelerle tamamlamanız mümkündür. Bu tarz kombinler kazak tarzı olacağından size hem spor hem de şirin bir görüntü sağlayacaktır.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 481 kez okundu. Tarih: 30 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.