2018 Kış Modasında Collezione Tunik Modelleri

2018 Kış Modasında Collezione Tunik Modelleri
30 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

2018 Kış Modasında Collezione Tunik Modelleri

Tunikler hem sonbaharda hem de kış aylarında taytlarla yapılan kombinlerde özel bir yer tutarlar. Taytların yaratması olası olan kötü görüntüyü engellemek ve mini elbise havası vermek tuniklerin işidir. Collezione 2018 kış modasına tam da bu amaçlara hizmet eden farklı çeşitlerde birçok tunik çıkartmıştır. Bu tunikler taytın yanında slim kotlarla da kombinlenebileceğinden kış aylarında sizi kombin derdinden kurtaracaktır. Collezione tunikler kolay kombinlenen tuniklerden olduğundan dolayı kafanızı karıştırmadan muhteşem bir şıklık yaratmanız mümkündür.

2018 Collezione Tunikleri Nasıl Kombinlenir?

  • Kombinler aslında doğru parçaların oluşturduğu kıyafetler bütünüdür. Tuniklerin de minik elbiseler olduğu düşünüldüğünde aslında kombin için çok fazla detay kalmadığı ortaya çıkmaktadır.
  • Açık renk bir tuniği slim bir kot ile kombinleyeceğinizde altına giyeceğiniz kısa botlarınızı ve aynı renk çantanızı da hazır bulundurmalısınız. Ayrıca bu kombinde pantolonunuza asla kemer takıp görüntüyü bozmamalısınız.
  • Klasik kesim bir tunik her zaman için tayt kombininde daha da şık bir görüntü sergileyecektir. Böyle kombinlerde bir de topuklu çizme uyumu yakalamalısınız. Bu kombinlerin en büyük özelliği tuniğin elbise şeklindeki görünümüdür. Ama siz elbisede olduğundan daha şık ve rahat bir kullanım yaşarsınız.
  • Spor bir tunik seçecekseniz bu tuniği püsküllü kısa çizmelerle tamamlamanız mümkündür. Bu tarz kombinler kazak tarzı olacağından size hem spor hem de şirin bir görüntü sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git