2018 Kış Modasında Davetler için Elbise Önerileri

2018 Kış Modasında Davetler için Elbise Önerileri
18 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 17 kez okundu.

2018 Kış Modasında Davetler için Elbise Önerileri

2018 kışının elbise modelleri çoktan sergilendi. Hemen her marka defilelerini gerçekleştirdi ve kreasyonlarını sundular. 2018 kışında elbiseler de ciddi farklılıklar söz konusu. Danteller, metalik kumaşlar, deriler ve ekoseler bu kışın en son trendlerinden. Ve tabii ki kış aylarının olmazsa olmazlarından kadife elbiselerde yerini aldı.

Kadife Elbise Modelleri

Kadife elbiseler kış aylarında şık görünmenizi sağlayacağı gibi kumaşın özelliği nedeniyle de sıcacıktır tutacaktır. Kış aylarında hemen her parçada görebileceğiniz kadifeler birçok markanın elbise modellerinde kullanıldı.

Metalik Elbiseler

Metalik dendiğinde akla ilk gelen ve yıllardır vazgeçilmez halinde gelen altın, 2018 kışında da ününden hiçbir şey kaybetmiyor. Davetlerde kullanarak ışıltılı görünebilirsiniz.

Dantel Elbiseler

Danteller yaz – kış fark etmeden her zaman revaçta olan parçalar. 2018 kışında da çoğu vitrinde görebileceğiniz dantel elbiseleri, katılacağınız davetler için tercih edebilirsiniz. Dantelin şıklığından zaten şüphe edilemez. Kış ayların tercih edeceğiniz dantelli elbisenin rengini tereddüt etmeden siyah seçebilirsiniz.

Deri Elbiseler

Deri sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez malzemelerinden bir tanesi. Pastel renklerdeki deri elbiseler ile kış aylarında maskülen bir görünüm elde edebilirsiniz. Kürk ya da şallarla tamamlayacağınız deri elbiseler ile davetlere farklılık katabilirsiniz.

Kuş Tüyü Elbiseler

Kuş tüyü elbiseler bu sezon çoğu marka tarafından tercih edildi. Kış aylarında sıcak kalarak da şık olunabileceğinin kanıtı oldu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git