2018 Kış Modasında Davetler için Kombin Önerileri

2018 Kış Modasında Davetler için Kombin Önerileri
18 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 83 kez okundu.

2018 Kış Modasında Davetler için Kombin Önerileri

Kış aylarında katılacağınız özel davetlerde kombin yapabilmeniz için çeşitli ve sıra dışı parçaları vitrinlerde bulabilirsiniz. Kombinlerinize katacağınız farklı aksesuarlar ile de gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Kış aylarındaki kombinlerin en vazgeçilmez parçaları; kürkler, çizmeler, eldivenler ve şallar bulunuyor.

Çok ünlü markaların bu kombinlerinden yararlanabilirsiniz. Deri eteklerin bu sezon çok moda olduğu biliniyor. Şifon gömlekler ya da yine deri ceketlerle kombin yapabilirsiniz. Davetler için oldukça uygundur. Hatta deriyi her parçada kullanabilirsiniz.

Uzun Etekler

Uzun şifon etekler gece davetlerinin ve özellikle de kış aylarında ki davetlerin gözde parçaları. Şık topuklu ayakkabılar ve ince topuklu çizmelerle kullanabilirsiniz. Üzerine ekleyeceğiniz pırıltılı üstlerle ışıldayabilirsiniz.

Kış ayların ne giyerseniz giyin, ister payetli ister şifon üzerine alacağınız bir blazer ceket ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Tuniklerin üzerine, opak çoraplarla yaptığınız kombinlere, hatta beyaz gömleklerle bile giyeceğiniz bir ceket hemen farklı hava katacaktır. Payetli bluzlar üzerine giydiğinizde bir davete rahatlıkla katılabilirsiniz.

Davetlere giderken kullandığınız kıyafetin üzerine kürk tercih ederek şıklık katabilirsiniz. Takım elbiselerle, eteklerle ve kombininiz altına giydiğiniz çizmeler ya da kısa botlarla kürkler çok yakışacaklar.

Yapacağınız kombinlere eldivenleri mutlaka ekleyin. Günlük kombinlerde direk üzerinde eldivenler kullanabilirsiniz ama gece davetlerinde bilekte biten eldivenler tercih etmelisiniz. Özellikle dantel ya da deri olanlar şık bir görünüm katabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git