2015 Kış Modasında Davetler için Şal Önerileri

Yıllardır son derece moda olan şallar hem sonbahar aylarının hem kış aylarının vazgeçilmezi oldu.  2015 yılında ise şallar sadece öylesine bağlanan kumaş parçaları değiller artık. Modanın birer parçası olmuş durumdalar. Hem sıcak tutuyorlar hem de şıklığınıza şıklık katıyorlar. 2015 kış modasında şallar oldukça büyük parçalardan, bolero tarzındaki küçük parçalara kadar çeşitlenmiş. Belden kemerle bağlanan panço tarzında şallarda bu sezonun trendleri arasında yerini almış. Birçok ünlü marka koleksiyonlarına dâhil ettikleri şalları defilelerinde sunmuş bulunuyorlar. Malzeme bakımından da geniş bir yelpaze söz konusu. Kumaşlar ipekten, pamuklu kumaşlara, pamuklu kumaşlardan kürk formatındaki şallara kadar uzanıyor.

2015 kışında her türlü kombinle şal kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Özellikle davetler de modayı yansıtmak adına şalları omuzlarınızdan eksik etmeyin.

Bu kürk tarzındaki şallar çeşit çeşit tasarlanmış. Bolero gibi sadece omuzları kapatanı da var; atkı gibi upuzun olanları da. Kış aylarında katılacağınız davetlerde bu parçalar ile hem şık görünecek hem de sıcacık kalacaksınız.

Rengârenk şallar ile kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Kemerle belden bağlanan şallar ise davetlerinden bir diğer vazgeçilmezlerinden olmuş durumda. Hatta son zamanların en büyük trendlerinden olan şal çeşidi bu kemerle bağlanan şallar. Birçok ünlü isim defilelerinde şalları kemerle belden bağlıyor.

Sadece boyun bölgesini kapatan kürk ya da pamuk kumaş modeldeki şallarda vitrinlerde yerini aldı. Davetlere katılırken böyle kısa modeller tercih ederek kibar bir görünüm yakalayabilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 467 kez okundu. Tarih: 19 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.