2018 Kış Modasında Gözlük Modelleri

2018 Kış Modasında Gözlük Modelleri
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 50 kez okundu.

2018 Kış Modasında Gözlük Modelleri

Gözlük özellikle sürekli kullanmak zorunda kalanlar için bazen çok başa bela olabilmektedir. Özellikle kış aylarında buharlanan camlar dış dünyayı görmede size sorun yaratabilir. Bu yüzden kış aylarında gözlük kullanırken birkaç şeye dikkat etmeniz gerekir.

Gözlükler sürekli olduğunda kombinlere de uyum sağlaması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden kombinlerinizde gözlüklerinizi de düşünerek seçimler yapmanız gerekecektir. Bu sezonda daha çok yuvarlak gözlükler göze çarpmaktadır. Halk arasında Zerrin Özer gözlükleri diye anılan gözlüklerin en çok kullanılanı ise yuvarlak ve siyah güneş gözlükleridir. Her ne kadar yuvarlak gözlükler adından sıkça bahsettirse de dikdörtgen gözlüklerde halen tercih edilmekte ve şık kombinler yaratabilmektedir.

Gözlükler ve Kombinler

  • Klasik tarzda bir kombin yapmışsanız gözlüğünüzün çerçeveli ve dikdörtgen olması kombininize uyum sağlayabilir. Çerçevenin genelde flu renklerde seçilmesi de uzun süreli kullanımda önemli olmaktadır. Özellikle gün içerisinde sunum yapılması gibi bir durum söz konusu ise gözlüklerin renginin dikkat çekmemesi için çerçeve renginin göze batmayan bir renk olması önem taşır.
  • Spor tarzı yaşam tarzı haline getirmiş biri iseniz bu sizin gözlükte de rahatlıktan yana olacağınız anlamına gelmektedir. Yuvarlak gözlükler sizin için iyi bir seçim olabilir. Çerçeve kısmı metalik gri renkte olan bu gözlüklerin mat ya da parlak olması tamamen sizin seçiminizdir. Çerçeve rengini de istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git