2018 Kış Modasında Kırmızının Yeri

2018 Kış Modasında Kırmızının Yeri
15 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 36 kez okundu.

2018 Kış Modasında Kırmızının Yeri

2018 kış modası bu güne kadar yapılmış en tarz ve en şık moda akımı olacağa benzemektedir. Birbirinden farklı uç noktalardaki kıyafetleri birbirine bağlayan bu moda kırmızı rengi de sıkça barındırmaktadır. Kırmızı rengi özellikle üst kıyafetlerde kullanan bu sezon tasarımcıları kendine güvenin renginin daha çok kullanılması gerektiği düşüncesindedirler.

Mat kırmızılar her zaman olduğu gibi bu sezonda da yine siyah, gri ya da beyaz renklerle tam bir uyum içerisinde olacaktır. Donuk kırmızı da denen bu renk daha çok taytlarda, pantolonlarda, üst kıyafet parçalarında ve şallarda kullanılmıştır. Bu mat kırmızı rengi aynı zamanda takıya da çok açık bir renktir. Bu yüzden de takı severlerce tercih edilebilmektedir.

Kırmızının en çok ortaya çıktığı parlak kırmızı ise bu sezonda daha çok deri detaylı kıyafetlerde ya da ayakkabı, çanta ikileminde kullanılmıştır. Eğer kıyafetiniz sade ve şıksa, üzerinde de herhangi bir tonda kırmızı barındırmıyorsa parlak kırmızı ayakkabı ve çanta kullanabilirsiniz. Montta da kırmızıdan uzak durduğunuzda bu renk size hoş bir görüntü katacaktır.

Parlak kırmızı çok göze battığı için kombinde en fazla iki parça da kullanılması gerekir. Daha fazla olması görüntü açısından kötü bir görüntü ortaya çıkarmasa da göz yorucu olabilecektir. Özellikle deri detaylı kazakların deri kısmı kırmızı ise bununla yapılan kombinde asla kırmızı bir şal kullanılmaması önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git