2018 Kış Modasında Lcw Mont Modelleri

2018 Kış Modasında Lcw Mont Modelleri
17 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

2018 Kış Modasında Lcw Mont Modelleri

Soğuk kendini hissettirmeye başlayınca dolabımızda ilk aklımıza gelen parçalar montlardır. Lcw koleksiyonundaki mont modellerini çoktan vitrinlerde sergilemeye başladı. Deri montlar ve şişme montlar oldukça moda. Kış ayı rehavetinden uzak rengârenk bir dünya Lcw mağazalarında sizleri bekliyor. Ayrıca leopar cazibesini de burada bulabilir ve gece davetlerinize asalet katabilirsiniz.

Deri Mont Modelleri

Uzunu, kısası, motorcu stili… Deriler bu sezon Lcw kreasyonunda sıkça yer bulmuş. Belden kemerli olan deri montlar, yandan fermuarlı olan deri montlar kullanarak tarzınıza hava katabilirsiniz. Hem günlük hayatta hem de iş hayatınızda tereddütsüz tercih edilebilir parçalar. Deriye verilen kapitone deseni ise son derece moda son zamanlarda. Lcw deri montlardan mutlaka edinmelisiniz.

Parıltılı Mont Modelleri

Metalik parıltılar özelliklede gold bu sezon çok moda. Lcw’ da montlarına metalik materyal eklemiş. Kısa, deri ve yaldız… Bu montları günlük kullanabileceğiniz gibi gece davetlerinde de kullanabilirsiniz.

Kaban Modelleri

Kaban modelleri çeşit çeşit. Kaşe kabanlar, şişme kabanlar, deri ile süslenmiş kaşeler ve içi kürklü kabanlar. Kaşe kabanlar özellikle iş hayatının olmazsa olmazları. Renk seçenekleri ise oldukça fazla. Göz gezdirmenizde fayda var.

Leopar Akımı Kaban Modellerinde

Leopar desenleri montlarda da yerini aldı. Her sezon kendine mutlaka bir yer bulan leopar, 2018 kışında da montlarla kendini gösterdi. Lcw mağazalarında leopar desenini kaşe kabanlarda görebilirsiniz. Gece davetleri oldukça kullanışlı olacak leopar desenli kabanlardan en az bir tane edinerek, şıklığınıza asalet katabilirsiniz.

Kürk Yakalı Mont Modelleri

İçi kürklü ve yakaları kürklü bu modeller sizi hem sıcak tutacak hem de şıklık katacak. Dışı deri materyalden tasarlanmış montların renk seçenekleri mevcut. Kürk detayı sayesinde gece kullanımına da uygundur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git