2015 Kış Modasında Loft Hırka Modelleri

Loft hırkaların sünmeden de kullanılabileceğini gösteren seçkin bir firmadır. Genelde alınan hırkalar her yıkamada ya daha fazla süner ya da daha fazla pamuklanır. Loft marka hırkalarda bu olumsuzluklar o kadar az yaşanır ki firma size bunların garantisini bile verir. Bu yüzden 2015 kış modasının en çok kullanılan hırka markası Loft olacaktır. Loft 2015 kış modasında hırkaların yalnızca kullanımı ile değil görüntüsü ile de öne çıkmasını istediğinden çeşit çeşit hırka modeli geliştirmiştir.

2015 Kış Modası Loft Hırkaları Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Hırkalar genelde penye kumaşından üretilen parçalardır. Bu yüzden altına giyilen kazak gibi kalın giysiler hırkaların görüntüsünü bozar. Hırkaları daha çok askılı, gömlek, tişört gibi kıyafetlerle tercih etmeniz önerilir.
  • Hırkalar her kıyafete ayrı üretilirler. Yani düz bir hırkayı her türlü kıyafetle kullanmanız mümkün değildir. Bu yüzden klasik kesim hırkalar ile spor kesim hırkaları ayırt etmeli ve kullanımını da kombine göre yapmalısınız.
  • Hırkalar her ne kadar sizi soğuktan korumaya çalışsa da asla sizi tam anlamıyla kış koşullarından koruyamazlar. Bu yüzden de kış aylarında hırkanın destekleyici bir kıyafet olduğunu unutmayın.
  • Hırkaların bakımını yapmak çok kolaydır. Diğer kıyafetlerle birlikte yıkanabilir ama askılığa asarken bir askı yardımıyla ya da eşit şekilde ortadan asıldığında sünme durumunu en aza çekmiş olursunuz.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 415 kez okundu. Tarih: 30 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.