2018 Kış Modasında Loft Yelek Modelleri

2018 Kış Modasında Loft Yelek Modelleri
4 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

2018 Kış Modasında Loft Yelek Modelleri

En çok erkeklere özgü olarak bilinen yeleğin bayan modasına geçişi ile gelişim ve değişim süreci başlamıştır. Bayanlar dokunduğu her şey gibi yeleği de istediklerine göre tasarlamış, hem daha şık hem de daha kullanışlı modeller geliştirmişlerdir. Bunun en büyük nedeni yeleğin artık erkek üstünlüğünü gösteren bir araç olarak kullanılmamasıdır. Bu yüzden de yelek bayan kombinin de ayrı bir yer edinmektedir.

2018 kış modasında yelek kombinlerde sıkça kullanılacaktır. Özellikle sade kombinlenmiş parçalarda hareket katıcı bir kıyafet olarak göze çarpacaktır. Ama yelek giyerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Aksi halde yeleğin vereceğini planladığınız şıklık bir görüntü kirliliğinden öteye geçemeyecektir.

2018 kış Modası Yelekleri ve Bilinmesi Gerekenler

  • Bu sezonda deri yelekler çok fazla kullanılmıştır. İlk olarak bilinmesi gereken yelek de kullanılan derinin yalnızca ayakkabı ve çanta da devam ettirilmesidir. Bunun dışında kıyafetin diğer parçalarında deri kullanmak aşırıya kaçmak olarak nitelendirilebilecektir.
  • Kot yelekler bu sezonda göze çarpacaktır ama en önemli olan şek kot yeleklerin kombinidir. Kot yelekler kesinlikle spor tarzla kombinlenmelidir. En çok kovboy çizmesi ile uyum sağlayan bu yeleklerin altına spor kesim gömlekler tercih edilebilecektir.
  • Kumaş yelekler bayanlarca çok kullanılmasa da bu sezonda bulunmaktadır. Kumaş yelekler genelde takım elbiseye uyum sağlayacağından klasik ve topuklu bir ayakkabı seçimi yapılması önerilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git