2018 Kış Modasında Mavi Deri Mont Modelleri

2018 Kış Modasında Mavi Deri Mont Modelleri
4 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

2018 Kış Modasında Mavi Deri Mont Modelleri

Mavi birçok ürüne getirdiği farklılığı deri montlara da taşımaya karar vermiştir. Bu deri montlar genelde motorculardan ya da spor tarz tutkunlarından çıktığı düşünülen belli tarzlara sahiplerdi. Mavi bakış açısıyla deri montların yeni bir görüntüye kavuşması hiç de zor olmadı. Mavi deri montlar gerçek deriden üretildiğinden diğer montlara göre gerek görüntü olsun, gerekse kullanım süresi olsun daha uzun ömürlüdürler. Bu yüzden de çok tercih edilmektedirler.

Mavi Deri Montların Tercih Nedenleri

  • Mavi deri montlar gerçek deriden yapılmaktadır. Dolayısıyla kaliteli ve dayanıklıdırlar.
  • Mavi deri montlar olabildiğince çok renklidir. Her kıyafetle ya da kombinle uyum sağlayacak bir renk bulabilirsiniz.
  • Mavi deri montlar yırtılmaya ve sökülmeye karşı garantilidirler. Deri montun kullanım hatası dışındaki sorunlarında firmanızın verdiği belirli sürede ki garanti ile deri montunuzu değiştirme işlemine tabii tutabilirsiniz.
  • Mavi deri montlar her daim canlı renklere sahip montlardır. Renk atması gibi durumlar genelde suni derilerde çok sık yaşanan bir olaydır. Gerçek deriden yapılan montlarda bu durum çok gözlenmez.
  • Orijinal deriden yapılan Mavi deri montlar diğer deri montlara göre daha sıcak tutmaktadır. Soğuğun etkisini suni derilere oranla çok daha fazla azaltır.
  • Mavi deri montlar hem spor tarza hem de klasik tarzda olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca her bedene uygun bir deri mont bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git