2018 Kış Modasında Mavi Gömlek Modelleri

2018 Kış Modasında Mavi Gömlek Modelleri
4 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 58 kez okundu.

2018 Kış Modasında Mavi Gömlek Modelleri

Mavi gömlekleri ile her zaman dikkat çekmiş bir markadır. Gömleklerini de diğer her ürününde yaptığı gibi özenle ve üstün bir teknikle üretmektedir. Bu da gömleklerin hem daha kaliteli hem de daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Mavi gömlekler ütü bakımından kırışıklığı çabuk açılan bir yapıya sahiptirler. Bu yüzde uzun sürelerinizi ütü başında geçirmenize izin vermezler. Ürünlerin beden kalıpları oldukça standarttır. Size dar gelen bir gömleği almayacağınız gibi bol gelen bir gömleğinde çekmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu yüzden gömlek seçimlerinde bedeninize uygun gömlekler alıp uzu süren şıklığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mavi Gömlekler Kombinlenirken Neler Dikkat Edilmeli?

  • Mavi gömlekler hem spor hem de klasik tarzda üretilmektedir. Öncelikle tarzınıza göre bir gömlek seçmeniz gereklidir.
  • Seçtiğiniz gömlek spor ise altına mutlaka bir Mavi jean yakışır. Bazı gömlekler taytlarla da kombinlenebilmektedir. Böyle durumlarda diz üstü çizmeler size en çok uyum sağlayacak olan ayakkabıdır. Kot ile yapılan kombinlerde daha çok kısa botlar kullanılır. En çok da kısa kovboy botları bu sezon gözde olacağa benzemektedir.
  • Klasik tarzda bir gömlek seçilmişse klasik tarzın ilk şartı olan topuklu bot ya da çizmeler kullanılmalıdır. Klasik tarz bir gömlek de bol pantolon giyilecekse mutlaka kısa bot kullanılmalıdır. Eğer giyilen etek ya da dar bir pantolonsa uzun bir çizme kombini tamamlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git