2018 Kış Modasında Mavi Hırka Modelleri

2018 Kış Modasında Mavi Hırka Modelleri
4 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

2018 Kış Modasında Mavi Hırka Modelleri

Hırkalar kat kat giyinmeyi seven kişilerce daha fazla tercih edilir. Salaş giyimin en önemli unsurlarından birisi olan hırkan her model ve renkte bulunmaktadır. Bu yüzden Mavi mağazalarından istediğiniz hırkalara ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Mavi mağazaları size her gün daha farklı ve daha geniş kapsamlı ürünler sunmaktadır. Bu da sizin Mavi’yi seçmenizde önemli nedenlerden biri olmaktadır.

Mavi Hırkalar ve Kombin Önerileri

  • Mavi hırkalar her renk ve modelde sizlere sunulmaktadır. Bunların arasında en sık kullanılan modeller önleri uzun olan asimetrik kesim hırkalardır. Asimetrik kesim hırkalar genelde düz bir kazak ya da badi ile giyilmesi gereken hırkalardır. Altına da bir jean oldukça yakışacaktır. Bu kombinde esas önemli olan ise dizlere kadar olan çizmelerdir. Bu çizmelerin de püsküllü çizmeler olması daha şık bir görünüm için size fırsat sunacaktır.
  • Kapüşonlu hırkalar yine bu sezonda da sıkça kullanılacaktır. Bu hırkalarda yine spor giyim severlerce hoş kombinlerde yer bulacaktır. Bu tarz hırkalarda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise düztaban botlardır. Kısa ve tam anlamıyla spor tarz bir bot bu kapüşonlu hırkalarla tam bir uyum içerisinde olacaktır.
  • Düz kesim hırkalar genelde klasik kombinlerde daha sık kullanılmaktadır. Bu tarz hırkalar genelde gömlek üzerine, bluz üzerine kullanılabileceği gibi trikolarla ya da tişörtlerle de kullanılabilir. Altına giyilebilecek klasik pantolonlarda kombinde tam bir uyum sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git