2018 Kış Modasında Mavi Süveter Modelleri

2018 Kış Modasında Mavi Süveter Modelleri
5 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 69 kez okundu.

2018 Kış Modasında Mavi Süveter Modelleri

Süveterler kışa bağımlı olarak ortaya çıkan kolsuz kazaklardır. Genelde örgü tarzında olsa da penyeden yapılanları da bulunmaktadır. Süveterler vücut ısısının korunması konusunda çok fazla öneme sahip olan parçalardır. Bu yüzden de kış dolaplarının, vitrinlerinin olmazsa olmaz bir kıyafetidir.

2018 Kış Modası Süveterleri

  • Bu sezonda süveterler en çok gömlek üzerine giyilen modellerle bilinmektedir. Uzun kollu gömleklerle süveterlerin yakaladığı uyum bu anlamda tamamen renklere bağlı olmaktadır.
  • Beyaz gömlek en çok tercih edilen gömlektir. Bu gömleğin siyah bir süveterle tamamlanabileceği mümkün olduğu gibi pudra pembesi, krem renkleri ile de tam bir uyum sağlaması olasıdır. Bu kombinde pantolon çok önemlidir. Eğer siyah bir pantolon kullanılmışsa süveterde siyah olmalıdır. Açık renk pantolonlarda açık renk süveterler tercih edilebilir.
  • Sütlü kahve tonundaki bir gömlek en ok kahverengi bir süveterle uyum yakalayabilir. Bu kombinin pantolonunun da kahverengi olması görüntü de koyuluk yaratacağından yine açık renk bir pantolon seçilmesi önerilir.
  • Renkli gömleklerin en sık yaşadığı sorunlardan biri süveterle arasındaki renk uyumsuzluğudur. Bunun giderilmesi ise süveterin gömlek içerisinde bulunan renklerden bir tanesinin renginde seçilmesi ile mümkün olacaktır. Örneğin sari çizgilere sahip bir gömlekte sarı baskın olarak hissediliyorsa diğer rengin süveter olarak seçilmesi daha uygundur. Gömlek koyu renklere sahip bir görüntü de ise beyaz ya da kırık beyaz süveter kullanılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git