2018 Kış Modasında Moda Olan Renkler

2018 Kış Modasında Moda Olan Renkler
15 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

2018 Kış Modasında Moda Olan Renkler

2018 kış modası yazdan kalma esintilerle içinizi açacak ve gün içerisinde enerjinin yüksek olmasını sağlayacaktır. Bu yüzden de renk yelpazesini olabildiğince geniş tutmuştur. Mordan griye, siyahtan beyaza kadar doğanın bütün renklerini içerisinde barındırmaktadır. Zaten birbirinden farklı desen ve modellerdeki kıyafetlere geniş bir de ürün ağı eklenince 2018 kış modası kullanıcılarının seçeneklerinin arttığı ve seçim yapmakta zorlanacakları görülmektedir.

Özellikle tek düzeliğe karşı yapılan bu moda akımının en güzel yanı herkesin istediği renkte giyinebilecek olmasıdır. Bu da sokaklarda soğuktan üşümüş insanların yerine daha renkli sokaklarda içi ısınmış insanlar yaratacaktır.

Renkler ve Kıyafetteki Anlamları

  • Beyaz: Beyaz renk kıyafetlerde birçok ülkenin kabul ettiği gibi saflığı ve temizliği ifade eder. Bu yüzden de gelinlikler genelde beyazdır. Ama bazı ülkelerde kötülüğü simgeler ve Türkiye’deki siyah yerine kullanılır.
  • Mavi: Mavi genel olarak huzurun rengi olarak bilinir. Kıyafet seçiminde ise mavi sonsuzluğun verdiği dinginlikle birlikte özgürlüğü ifade etmektedir.
  • Yeşil: Doğanın rengi olan yeşil kıyafet olarak giyildiğinde kişide mutluluk hormonları salgılanmasını sağlar. Ayrıca giyen kişiye sakinlik hissi yaratır.
  • Turuncu: Turuncu tek başına enerjinin rengidir. Kıyafette kullanıldığında ise kendine güvenen bir kişilikle karşı karşıya olduğunuzu belli eder. Aynı zamanda kişinin güçlü yapısını ortaya koyar.
  • Mor: mor her şekilde asaletin rengidir. Lükse ve itibar görmeye düşkün insanlar tarafından kullanılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git