2018 Kış Modasında Platform Tabanlı Bot Modelleri

2018 Kış Modasında Platform Tabanlı Bot Modelleri
16 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

2018 Kış Modasında Platform Tabanlı Bot Modelleri

Botlar kış aylarının ayakkabısıdır. Her botun genel olarak kalite derecesine göre tabanı soğuk geçirmeyen kalınlıkta, üstü su almayan özellikte ve bilek kısmı da tarzına göre uzunlukta olmaktadır. Bu sezonda da sıkça kullanılacak olan bu botların en çok sevileceği düşünülen modeli ise platform tabanlı olanlarıdır.

İlkbaharda ortaya çıkan platform tabanlı ayakkabıların sonbaharda da devam etmesi ve çok sevilmesi ile üretilen platform tabanlı botlar genel olarak yerden diğer botlara göre 5 – 10 cm arasında daha yüksektir. Bu yüzden de içerisine su alma ya da üşütme oranı çok daha düşük olmaktadır. Tabii ki bu üşütme durumu ayakkabı yapılırken kullanılan malzemenin niteliğine göre de değişmektedir.

2018 Kış Modasının Gözdesi Platform Botlar

  • Platform botlardan spor olan modeller genelde düztaban botun yükseltilmişi olarak karşınıza çıkmaktadır. Yer ile arasında en az 10cm bulunan bu botlar kot pantolonlarla, taytlarla ya da şort kombinleri ile size şık bir spor tarz görünümü katacaktır. Mat olan renkler olduğu gibi parlak renkleri de bulunan bu botların en çok sevilen yanı topuklu olmamasına rağmen boyunuzu uzun göstermesi olmaktadır.
  • Topuklu ve platform olan botlar ise yine klasik tarz sevenlerce çok fazla kullanılacaktır. Bu botlarda eteklerle, klasik pantolonlarla ve yine taytlarla kullanılabilir. Bir de bu topukluların platform tabana sahip olmayan topuklu ayakkabılara göre daha rahat bir kullanım sunduğu bilinmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git