2015 Kış Sokak Modası Ayakkabı Modelleri

2015’in yaklaştığı bu günlerde en çok merak edilen konulardan birisi kuşkusuz bu sezonun sokak modasıdır. Çünkü herkes ne kadar çalışırsa çalışsın, ne kadar klasik giyinmek zorunda olursa olsun bir gününü mutlaka salaş ve rahat kıyafetlere ayırmaktadır. Zaten kendinizi içinde rahat hissettiğiz bu kıyafetlerde bütünleştirildiğinde size sokak modası oluşturacaktır.

Sokak modaları rahatlık üzerine kurulu olduğundan kıyafetler genelde salaş seçilir. Bu tarz kombinlerde en çok sıkıntı yaşanan parçalar ayakkabılardır. Bu sezonun ayakkabı modellerinden sokak modası ayakkabılarını sizler için araştırdık.

2015 Kışının Sokak Ayakkabı Modelleri

  • Bu senenin modası yüksek tabanlı ayakkabılar kış modasında da sıkça yer alı. Özellikle sokak modasında bu ayakkabılar uzun yürüyüşler için uygun görülmektedir. Bu ayakkabılar spor ayakkabısı rahatlığında ve konforundadır. Bu yüzden de yürürken ya da gezerken size yorgunluk hissini en geç zamanda yaşatacaklardır.
  • Kış mevsiminin vazgeçilmez ayakkabıları çizmeler sokak modasında en çok bağcıklı modelle karşınıza çıkacaktır. Bu sizin için düztaban ve bağcıklı bir çizme edinme vaktinin geldiğinin göstergesidir.
  • Botlar kış mevsiminin beklenen ayakkabılarıdır. Herkes uzunluğu nedeniyle çizme tercih etmese de botları kuşkusuz severek giymektedir. Bu sezonun da trend botu elbette ki kovboy botlarıdır. Kovboy botları üretiliş şekliyle rahat ve hafif botlardır. Ayrıca spor görüntüleri de sokak modası için oldukça uygundur.


Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 422 kez okundu. Tarih: 6 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.