2018 Kış Sokak Modası Bağcıklı Çizme Modelleri

2018 Kış Sokak Modası Bağcıklı Çizme Modelleri
6 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Bağcıklı Çizme Modelleri

Kış sezonlarında şüphesiz en çok tercih edilen ayakkabılar çizmeler olmaktadır. çizmeler dar pantolonlarla, eteklerle, taytlarla ve daha bir.ok kıyafetle kullanılabilen rahat ayakkabılardır. Bu yüzden de kış aylarında sağladığı üstün korumanın da etkisiyle oldukça fazla tercih edilmektedirler. Sokak modalarında çizmeler kış aylarının vazgeçilmez parçası olarak karşınıza çıkar. Çünkü sokak modasına sağladıkları rahatlık ve sıcaklıkla en gözde ayakkabı olmayı başarmışlardır. Bu sezonun sokak modasında da uzun çizme modelleri gözden düşmeyecektir ama tek bir fark önemlidir. 2018 kış modasının sokak kolunda en çok bağcıklı modeller tercih edilmektedir.

Bağcıklı Sokak Modası Çizmeleri

  • Bağcıklı çizmeler aslında çok da fazla farklı yapıda olmamaktadırlar. Bağcık süslemeli çizmeler daha çok klasik tarz için üretilmiştir. Yine de bu çizmeler arasından çok fazla rahat olanları da vardır. Bunlar sokak modası için en uygun olan modellerdir.
  • Gerçekten bağcıkla kapatılan çizmeler ise ilk giyilmede sıkıntı yaratsa da diğerlerine göre daha fazla rahatlık sağlarlar. Bu çizmeler genelde düztaban olurlar. Bu da sokak modasında rahatlık ve kolay kullanımı simgeler. Sokak modasına uygun olmaları kıyafetlerle de tam bir bütünlük oluşturmaları ile yakından bağlantılıdır. Kısa bir şort ve çorap birleşimine en çok yakışan ayakkabı bağcıklı çizmelerdir. Ayrıca yine bir etek tayt kombininde de yine kullanılması en doğru olan ayakkabılar olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git