2018 Kış Sokak Modası Deri Çanta Modelleri

2018 Kış Sokak Modası Deri Çanta Modelleri
6 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Deri Çanta Modelleri

Deri en çok kış aylarında kullanılan bir kumaştır. Özellikle çantalarda en çok tercih edilen deri kumaşlar kış aylarının vazgeçilmez aksesuarıdır. Deri çantalar kış aylarında daha kalın ve koruyucu olarak üretilse de iş sokak modasına gelince durumlar biraz da olsa farklılaşmaktadır. Bu durumda deri çantalar kumaş bakımından daha elastik bir yapıda ve daha basit br görünümde olmalıdır. Çünkü sokak modası salaş giyimin yaygın olarak kullanıldığı bir kreasyondur. Bu kreasyonda kalın ve ağır deri çantalarla kullanılabilecek kıyafetler oldukça azdır, hatta neredeyse hiç yoktur.

Sokak Modasının En Yaygın Deri Çanta Modelleri

  • Sokak modasında en çok uzun saplı çantalar kullanılırlar. Rahat giyimlere daha çok uyan bu çantalar olabildiğince spor seçilmelidir. Ayrıca çantalarda en önemli kural su geçirmeyen ve elastik yapıda olmasıdır. Kalın ve kırılmayan kumaştan yapılan deri çantalar daha çok klasik tarz için geliştirilmişlerdir. Bu da çantaların kombinden ayrı bir görüntü oluşturmasına neden olurlar.
  • Portföy çantalar 2017’e hem görüntüleriyle hem de kullanımdaki rağbet ile damga vurmuşlardır. Bu çantaların spor tarzda olanları sokak modasına da yansımıştır. Her ne kadar elde tutulan bir çantanın rahat kullanım yaratmayacağı söylense de bu çantalar diğer çantalar ile arasında pek bir kullanım farkı göstermezler. Tek yapmanız gereken kombininize uygun bir çanta ve eldiven kullanmaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git