2018 Kış Sokak Modası Elbise Modelleri

2018 Kış Sokak Modası Elbise Modelleri
7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Elbise Modelleri

2018 kış modası büyük ses uyandırarak geleceğe benzemektedir. Bunu şimdiden yoğun olarak hissettiren bu moda akımı içerisinde sokak modası trendleri oldukça fazla göze çarpmaktadır. Özellikle hem giyim yönünden hem de kullanım rahatlığıyla bayanların gözdesi olan elbiseler sokak modasında en çok göze çarpması beklenen kıyafetler olacaktır.

2018 Kışında Sokak Modası Elbiseler

  • Bu kış en çok kullanılacak modeller sokak modasının rahatlığına uygun olan asimetrik kesim bol elbiselerdir. Bu elbiselerin hem kullanışlı olması hem de tayt ve çizme kombini ile mükemmel görüntü oluşturması kullanım rahatlığını sergilemektedir. Bu tarz bir elbise seçecekseniz elbisenin rengini koyulaştırıp kışa uyum sağlayabilirsiniz. Hardal sarısı bir salaş elbiseyi acı kahve tonlarındaki bir çizme ve uzun saplı çanta kombini ile kullanabilirsiniz. Tabii ki sokak modasının en gözde parçası olan uzun ve spor takıları da unutmayın. Bu elbiseye yine acı kahve bir kolye kullanabilirsiniz.
  • Eğer sokak modasında bile klasik tarz sevenlerdenseniz size daha şık bir öneri bulunuyor. Uzun kollu ve Mevlana etek bir elbiseyi farklı desenlerde ki çoraplar ile kulanın. Bu elbisenin içerisinde bulunan bir renkten kendinize ayakkabı seçin. Renk göze batabilir bu sadece sizin kendinize olan güveninizden ileri gelmektedir. Ayakkabılar düztaban bir diz üstü çizme olabilir. Ama bu kombinde çantanın rengi farklı seçilmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git