2018 Kış Sokak Modası Etek Modelleri

2018 Kış Sokak Modası Etek Modelleri
7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Etek Modelleri

Sokak modası her mevsime özel oluşturulan moda akımları içerisinde kendine yer edinmeyi başarabilmiş küçük parçalardan oluşan, dev kreasyonlardır. Bu moda akımının içerisindeki sokak modalarından beklide en rahat olanları kış aylarıdır. Çünkü kış aylarında giyilen kat kat giysiler sizi sıkacaktır. Bu sokak modasının verdiği rahatlıkla biraz da olsa sizi rahatlatır ve nefes almanızı sağlar.

Sokak modaları aynı zamanda kuralsızlığın simgesidir. Kış aylarında giyilme oranı en düşük olan eteklerin en çok kullanıldığı alandır. Çünkü etekler rahat giysilerdir. Ve sokak modasına oldukça uygundurlar. Ayrıca bu şekilde kış aylarında etek giyilmez kuralları da tarihe karışmış olur.

2018 Kış Sokak Modasının Etekleri

  • Kış modasında rahat etmek gerekir. Bu yüzden ki bu sezonun en çok göze çarpan Mevlana ya da çan modeli etekler sokak modasına uyarlanmıştır. Sokak modasında da en çok kullanılma özelliğini elinde tutan bu etekler rahatlıkları sayesinde güzel görüntülerini koruyarak yıllarca dolaplarınızda varlıklarını devam ettirecektir.
  • Rahat ve salaş etekler de sokak modasının gözdesidir. Özellikle uzun ve bol etekler kış modasında sıkça tercih edilecektir. Hem kışın olumsuz hava şartlarına hem de vücut ısısını korumaya en yatkın olan eteklerin sokak modasına olan uygunluğu da dikkat çekici bir unsurdur.
  • Penye etekler de bu sezonda tercih edilmektedir. Ama rahatlık açısından diğerlerine göre daha sınırlı bir konfor sunmaktadırlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git