2018 Kış Sokak Modası Kadife Trendleri

2018 Kış Sokak Modası Kadife Trendleri
7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Kadife Trendleri

Kadife kış aylarında en çok kullanılan kumaş türüdür. Çünkü kış aylarında sıcaktan korunma amacına hizmet eden kadife kumaş gibi bir kumaş daha yoktur. Bu da kadifenin kış aylarındaki önemini ortaya koymaktadır.

Kalın olan bu kadife kumaşlar eskiden sokak modasında çok tercih edilmezdi. Artık geliştirilen teknoloji ile birlikte sokak modasında da görülmeye başlanmıştır. Kadifenin göz alıcı çekiciliği sokak modasının verdiği konforla birleşmiş ve artık ayrılmaz bir ikili olmuşlardır.

Sokak Modası Ve Kadife

  • Kadife kumaştan yapılan ürünler sokak modasına yeni yeni girmiş ve ciddi anlamda iyi bir yer kazanmıştır. Özellikle ceketlerde kadife oldukça fazla tercih edilir. Spor kesim ceketler kış modasının sokak seçimlerine tam bir uyum sağlar. Bir de bu uyumun kadife ile geldiği düşünülürse sokak modasında vazgeçmemeniz gereken en önemli parça olacaktır.
  • Kadife elbiseler de sokak modasında sıkça göze çarpmaktadır. Bu elbiseler ince ama sıcak tutan kadife kumaştan üretilirler. Bu sayede hem sokak modasının rahatlığına uygun olurlar hem de kışın olumsuz koşullarına karşı sizi korurlar.
  • Kadife pantolonlar yine sıcak tutmasının yanında zengin bir görüntü katan pantolonlardır. Bunun için de en önemli şey sokak modasına uygun kesimde bir kadife pantolon bulmaktır. Kişilerin rahatlık tercihi farklıdır. Genelde bol paça pantolonlar tercih edilse de dar paçalı kadife bir pantolon da seçilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git