2018 Kış Sokak Modası Kemik Gözlük Trendleri

2018 Kış Sokak Modası Kemik Gözlük Trendleri
8 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Kemik Gözlük Trendleri

Kemik gözlükler önceden beri üretilen modellerdendi. Bu sezonda en çok tercih edilen gözlük modeli olarak tanınmayı ve ünlenmeyi başardı. Bu ününü kış modasına da taşıyan kemik gözlükler kısa zamanda en çok satan gözlük modeli oldu ve sokak modasının kapılarını araladı. Bu aralama 2018 kış sokak modasında en yüksek seviyelere ulaşarak sokak modasının vazgeçilmezi oldu. Aslında kemik gözlükler görüntü itibari ile biraz daha klasik tarza yakın gözlüklerdir. Oysaki sokak modasında rahatlık ve salaş giyim ön plandadır. Ayrıca kuralsızlık kemik gözlüklere aykırı bir durumdur. Emik gözlükler oldukça fazla kurala dayalı gözlüklerdir. Daha düzenli ve derli toplu kıyafetlerle tercih edilirler. Sokak modası kış aylarında takılan gözlüklerin kemik model olmasında tezatlığın getirdiği uyumun önemli olduğunu kanıtlamaktadır. Bu klasik tarza yatkın bir modern salaş parçalarla kullanılarak ortaya çıkardığı uyum tabii ki de tezatlığın ortaya koyduğu bir tavırdır.

Sokak Modasında Kemik Gözlüklerin Yeri

  • Aslında kemik gözlükler sokak modasında her türlü kıyafete tezatlıkla uyum sağlarlar. Bu yüzden de her türlü kıyafetle kullanılabilirler. Bu noktada önemli olan ise kemik gözlüklerin rengidir.
  • Kıyafetlerin içerisinde öne çıkarılmak istenen renkler kemik gözlüklerde kullanılabilirler. Ayrıca kıyafete hareket katan da renklerdir. Bu yüzden de kemik gözlüklerin renkli olması önemlidir. ayrıca kemik gözlüklerin görüntüdeki tezatlığı renkle de bütünleştiğinde daha hoş bir görüntü oluşturacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git