2018 Kış Sokak Modası Sırt Çantası Modelleri

2018 Kış Sokak Modası Sırt Çantası Modelleri
8 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 58 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Sırt Çantası Modelleri

Sokak modasında en çok kullanılan çanta modelleri sırt çantalarıdır. Çünkü bu çantalar hem kullanılış bakımından hem de görüntü olarak sizi sokak modasına oldukça fazla uygun bir hale getirecektir. Bu yüzden de sokak modasında en çok kullanılması gereken ve buna bağlı olarak da kullanılan çanta modelleri sırt çantalarıdır.

Sırt çantaları önceden yalnızca spor malzemeleri için kullanılmaktaydı. Modadaki hızlı değişime hızlı bir şekilde ve kolaca uyum sağlayan sırt çantaları artık kombinlerde de vazgeçilmez çantalar arasına girerek aranan bir çanta modeli oluşturmaya başlamıştır.

Sırt Çantalar ve Sokak Modasında Kullanım Önerileri

  • Sırt çantaları sokak modalarında kullanılmaya en uygun çanta modelidir. Sokak modasının her türlü kıyafetine uyum sağladıklarından dolayı da oldukça fazla kullanılırlar.
  • Şort ve kazak kombininde en uygun çanta modeli sırt çantasıdır. Bu kombinin rahatlığı bir çorapla ve sırt çantasına uygun bir ayakkabı ile tamamlanabilir. Ayrıca bu tarz kombinlerde renk sıkıntısı çekmezsiniz. İstediğiniz bir renkte ayakkabı ve çanta kullanabilirsiniz.
  • Tayt ve çizme kombinleri sokak modasında bu sezonun en görülen kombini olacaktır. Bu kombinde şort kombininden farklı olarak çizmenin kazakla uyumlu olması gerekecektir ve buna bağlı olarak da çanta da renk uyumuna girmelidir. Çantanın rengi ya çizme ile aynı olmalıdır ya da kazakta olan bir başka renkle uyum sağlamalıdır. Bu rengin ortaya çıkarılması ve vurgulanması önemlidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git