2018 Kış Sokak Modası Uzun Çizme Trendleri

2018 Kış Sokak Modası Uzun Çizme Trendleri
8 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Sokak Modası Uzun Çizme Trendleri

Kış aylarında en çok kullanılan ayakkabılar çizmeler ya da botlardır. Bu da sokak modasına bu ayakkabıların uyarlanması gereğini doğurmuştur. Sokak modasında en ön planda tutulan ilke tabii ki de rahtlık ve konfordur. Kişi giydiği ayakkabı ile rahat etmek, daha kolay yürüyebilmek ister. Bu yüzden de en çok seçilen çizme modelleri rahat olanlar olacaktır.

2018 Sokak Modası Çizmeleri

  • Bu sokak modasında en çok uzun çizmeler tercih edilecektir. Yağmur çizmeleri bu seçimlerde ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun nedeni de kışa karşı oldukça dayanıklı, su geçirmez olmasının yanında aynı zamanda da rahat olmasıdır. Üstelik sokak modasının çılgınlığına da farklı farklı renkleri ile oldukça uyum sağlamaktadırlar.
  • Bağcıklı modeller 2017 kış modasının aksine 2018 sokak modasında sıkça kullanılacaktır. Bunun nedeni de bağcıklı spor modellerin kolay kullanım imkanı sunmasıdır. Bu yüzden alışveriş listelerinizde en üst sıralara yerleştirmeniz gereken ayakkabılardan birisi olması önerilmektedir.
  • Bacağı saran elastik yapılı çizmeler sokak modasında her zaman bulunmuştur. Bu sene de bu kural değişmeden devam edecektir. Daha çok elbise ya da mini eteklerin altına giyilmesi uygun görülen bu çizmelerde önemli olan spor modellerin seçilmesidir.
  • İçi tüylü uzun çizmeler bu sezonda ortaya çıkan yeni modellerdir. Topuksuz olan parçalar oldukça rahat olduğundan sokak modasında yer almayı başarmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git