2018 Mayokini Modelleri

2018 Mayokini Modelleri
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 91 kez okundu.

2018 Mayokini Modelleri

Bikiniden sonra en çok tercih edilen plaj kıyafeti Mayokinidir. Mayo ve bikini tarzının birleşimiyle oluşmuş bir tasarımdır. Tek parça kullanmayı sevenler için en ideal plaj kıyafetidir. 2018 yılında mayokini modası tüm hızıyla devam edeceğe benziyor. İşte 2018 yılı mayokini modelleri.

Çapraz Geçişli Mayokini Modeller

Bu yaz belki de en çok göreceğimiz modellerden biridir. Canlı renkleri ve farklı kesimleriyle oldukça dikkat çeken bir modeldir. Özellikle yan kısımlardan geçen çapraz askılar ve neon renkler bu modeli cazip kılıyor.

Tek Omuzlu Mayokini Modelleri

Bu sezonun en dikkat çekici modellerinden biri tek askılı mayokinilerdir. Parlak renklerle tasarlanan bu modelin, yan kısmı zincir toka detaylı olanları ve düz olanları vardır. Bu modelin en güzel yanıysa parlak kumaşı ve canlı renkleridir.

Yandan Bağcıklı Mayokini Modeller

2018 yazında plajlarda birçok şık kadın görebilirsiniz. Bunun sebebiyse birbirinden şık mayokini modelleridir. İşte bu modeller arasında en beğenilenlerden biri yandan bağcıklı askısız mayokini modelleridir. Bir tarafında üç ya da dört adet bağcık detayı bulunan bu modelin üst kısmı bu bağcık detaylarından dolayı askısızdır. Yine bu modelde de canlı ve parlak renkler kullanılmış. Özellikle pembe, siyah, narçiçeği gibi sezon renkleri bu modele ayrı bir hava katmış.

Püsküllü Mayokini Modeller

2018 moda sektöründe bu sezon en çok kullanılan detaylardan biri püsküldür. Yine bu yaz mayokinilerde de püskül detayını göreceksiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git