2018 Plaj Elbisesi Modelleri

2018 Plaj Elbisesi Modelleri
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

2018 Plaj Elbisesi Modelleri

Her yıl iple çekilen yaz ayları, bu sene erken geleceğe benziyor. Şimdiden yaz hazırlıkları devam ederken tatil planları da yapılmaya başlandı. Tüm yılın yorgunluğunun atılacağı güzel bir tatil geçirmek birçok kişinin hayali. Hayatın her alanında şık ve temiz bir görüntüye sahip olmak her kadının isteğidir. Özellikle yaz aylarında plajlarda adeta bir şıklık yarışına girerler. Bu sene de göz kamaştıracak plaj elbiseleri piyasaya çıkmaya başladı. İşte 2018 plaj elbisesi modellerinden birkaçı.

Likralı Kumaştan Plaj Elbisesi

Plajlarda 2018 modasında, esnek bir kumaş olan likradan; ip askılı, yarım kollu, boyun askılı, ve askısız birçok model bulunuyor. Plaj elbiseleri, bikini ile dolaşmaktan rahatsız olanların en çok tercih ettiği giysilerden biridir. Ama likra kumaşların ıslak tene yapışma olasılığı vardır ve bu durum biraz rahatsız edici olabilir.

Panço Şeklindeki Plaj Elbiseleri

Bu sezon en çok dikkat çeken parçalardan biri panço elbiselerdir. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı açısından birçok kişi tarafından tercih edileceğe benziyor. Bu elbiseler genelde; boyundan geçmeli, tek parça halinde ince kumaştan yapılır. 2018 yılı plaj modasında en çok kullanılan renkler olan; yeşil, beyaz, mavi ve pembe bu elbiselerde tercih edilebilecek tonlardır.

Düz Elbise Şeklindeki Plaj Elbiseler

Bu elbiselerin bir diğer ismi ”Casual” elbiselerdir. Günlük de giyilebilecek uzun ve kısa modelleriyle plajlarda rahatlığı ve şıklığı sağlayacak en güzel parçalardan biri.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git