2015 Tankini Modelleri

Tankini, birçok kişinin ismini bilmediği halde giymeyi en çok tercih ettiği bikini modelidir. Mayokiniye benzer özelliklere sahip olsa da mayokiniden ayrılan tarafları da vardır. Tankinin Mayokiniden farkı üst ve alt kısımların ayrı parçalar halinde olmasıdır. 2015 yılında trend olması beklenen tankinilerin bu yılki modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Toplayıcı Şortlu Tankini Modelleri

Kilo problemi yaşayan ve bikini giymek istemeyenler için en ideal modeller tankinilerdir. Üst kısım askılı atlet tarzı salaş, alt kısmı ise toparlayıcı şortlu tankini modelleri, korse gibi kalça kısmını toparlar ve fazlalıkları kapatır. Ülkemiz kadınlarını göz önünde bulundurursak, bu modeller bu yaz oldukça popüler olacaktır.

Tek Parça Tankini Modeller

Aslında tankiniler genel olarak iki parça halindedir. Ama tek parça biçiminde olanları da vardır. Bu seneki modeller arasında tek parça, desenli ve askıları bağlamlı tankini modelleri de bulunuyor. Yine bu modelin de toplayıcı etkisi bulunuyor. Daha çok orta yaş bayanlara hitap eden bu modelin kilo problemi olan gençler arasında da trend olması beklenebilir.

Atlet Şeklindeki Tankini Modelleri

2015 yazında en çok tercih edileceği tahmin edilen modellerden biridir. Bu modelin; Üst kısmı ip askılı atlet tarzında, vücuda yapışan ve desenli, alt kısmı ise normal bikini altıdır ve tek renktir. Ayrıca bu modelin alt kısmı boxer tarzında olanları da mevcuttur.Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.315 kez okundu. Tarih: 4 Mayıs 2015

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.