2017 Sonbahar Modasında Mudo City Elbise Modelleri

2017 Sonbahar Modasında Mudo City Elbise Modelleri
28 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.

Sonbahar Mudo City Elbise Modelleri

Elbiseler eskiden yalnızca sıcak havalarda giyilen parçalar olarak görülmekteyken artık bu düşünce değişmiştir. Elbiselerde diğer parçalar gibi dört mevsim giyilebilme özelliği ve rahatlığına sahip, kombin yaratma konusunda daha az özen gösteren kıyafetlerdir. Mudo City bayanların elbiselerine verdiği önemi bildiğinden 2017 sonbahar modasında çeşit çeşit ve renk renk elbise tasarımları ile göz doldurmuştur. Kullananların memnuniyetinden güç alan Mudo City kullanıcıları için elbiseleri şıklığı ve rahatlığı bir arada tutarak hazırlamıştır.

Mudo City Elbise Kombinleri ve 2017 Sonbaharı

  • Yan çizgileri olan, bebe yaka bir elbise seçerseniz elbisenizin altına çorap giymeyi unutmayınız. Elbiseniz diz üstü ise çizme, diz altı ise kısa bot tercih edebilir ve bu ayakkabıları da süet bir formda seçebilirsiniz. Çantanızla ayakkabınızın aynı türde olmasına dikkat ediniz.
  • Kırmızı ağırlıklı ve kareli gömlek modeli bir elbise giymek isterseniz altına kısa lacivert ve spor bot almak zorundasınız. Çünkü kırmızı ve lacivertin mükemmel uyumu sizi spor şıklığın göz alıcı güzelliğine ulaştırır. Bu kombinde çorap tercih edilmemesi ya da tercih edilecekse bile ten çorap olması gerekir.
  • Minik kareleri olan kısa kollu ve klasik bir elbise giymek isterseniz bu elbiseyi bir ceket ile tamamlayın. Böylece daha resmi bir hava kazanmış olacaksınız. Ayakkabılarda topuklu bir çizme ya da bot seçerseniz klasik tarzı modern çizgilerle süslemiş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git