2018 Yılı en Moda Kısa Saç Modelleri

2018 Yılı en Moda Kısa Saç Modelleri
5 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

2018 yılında da kısa saç modası yerini koruyor.  Saç kesimi ve şekli kişinin imajıdır. Saç kesimi çok önemlidir. Saç tasarımcıları kadının yüz hatlarını göz önüne alarak genelde kesim modellerini uygularlar.  Saç kesimi yüz ifadesini ortaya koyar ve yüze yakışan modelin kesimi de çok önemlidir.

Günlük hayatta kullanım kolaylığı kısa saç modelleri ile her zaman mümkündür. Kısa saçı kullanmak hem çok kolay hem de çok zordur. Her zaman bakımlı ve düzgün saçlara sahip olmak isteyen  ve özellikle çalışan bayanlar genelde kısa saçı tercih ederler.

Güzel kesilmiş  kısa saçı köpük veya jöle ile şekil verip sabah evden çıkmak her zaman rahatlıktır. Kısa saçlar hem çok kolay şekil alır ve hem de çok seksi görünür. Hele ki saçınız biraz da dalgalı bir yapıya sahipse kesilen modeli hem uzun süre korur hem de her zaman çok bakımlı bir görüntüye sahip olursunuz ve sizler için hazırladığımız 2018 yılı en moda saç tasarımlarından oluşan resim galerimize bir göz atarak renk ve modeller hakkında bilgi sahibi olmanızı istedik.

Düz veya hafif dalgalı bir saçınız var ise uçlarını incelttirmeden kestirirseniz her zaman çok enerjik görünürsünüz.

2018 yılında asimetrik kesimli, çılgın modeller ve kahküllü modeller öne çıkmaktadır. Ancak kahkül kesimi için alnınızın biraz geniş olması gerekmektedir, herkesin cesaret edemeyeceği kahkül yüz şeklinize de uygunsa bu sene kesinlikle denemelisiniz. Kısa kesilmiş saçlar hem size seksi bir görünüm hem de çok modern ve bakımlı bir hava katacaktır.

Yüzünüze en çok yakışacak kısa saç modellerini gittiğiniz saç tasarım merkezinde ya bir peruk ile veya bilgisayar ortamında netleştirdikten sonra kestirmelisiniz. Çünkü kısa saç hem cesaret işi hem de kat kat kesildiği için tekrar uzaması 2-3 yılınızı alacaktır.

2018 yılında kısa saçlarda yüzünüze ve ten renginize uyan renkleri kullanmalısınız. Çok açık sarı, platin, kahve tonları, siyah ve kızıl tonları kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git