Her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük coşkuyla kutlamaya hazırlanıyoruz. Büyük Önder Kemal Atatürk’ün tüm dünya ve ülkemiz çocuklarına armağan ettiği çocuk bayramı;  23 Nisan 1920 de açıln Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşudur.  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tüm dünya çocuklarına barış ve sevgi getirsin diye 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramını hediye etmiştir.

Her yıl tüm dünya ülkelerinden ülkemize 23 Nisan haftasında bir çok çocuk gelerek kutlamalara katılmakta ve misafirimiz olmaktadır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklarımızın katılacakları balolarda, törenlerde giyecekleri kıyafetleri de çok özel olmalı.

Bir çok ünlü çocuk giyim mağazaları bu özel bayrama hazırladıkları kreasyonları ve vitrinleriyle katılmaktadır. Birbirinden şık kız ve erkek çocuklar için hazırlanmış 23 Nisan Bayram ve Balo Kıyafetleri  ortalama 40 liradan başlamaktadır. Sizler için hazırladığımız görsellerimizden esinlenerek çocuklarınızı bu özel bayramda prens  ve prensesler gibi giydirmeye ne dersiniz?

Hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 2.837 kez okundu. Tarih: 13 Nisan 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.