23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bayram Kıyafetleri ve Fiyatları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bayram Kıyafetleri ve Fiyatları
13 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük coşkuyla kutlamaya hazırlanıyoruz. Büyük Önder Kemal Atatürk’ün tüm dünya ve ülkemiz çocuklarına armağan ettiği çocuk bayramı;  23 Nisan 1920 de açıln Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşudur.  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tüm dünya çocuklarına barış ve sevgi getirsin diye 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramını hediye etmiştir.

Her yıl tüm dünya ülkelerinden ülkemize 23 Nisan haftasında bir çok çocuk gelerek kutlamalara katılmakta ve misafirimiz olmaktadır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklarımızın katılacakları balolarda, törenlerde giyecekleri kıyafetleri de çok özel olmalı.

Bir çok ünlü çocuk giyim mağazaları bu özel bayrama hazırladıkları kreasyonları ve vitrinleriyle katılmaktadır. Birbirinden şık kız ve erkek çocuklar için hazırlanmış 23 Nisan Bayram ve Balo Kıyafetleri  ortalama 40 liradan başlamaktadır. Sizler için hazırladığımız görsellerimizden esinlenerek çocuklarınızı bu özel bayramda prens  ve prensesler gibi giydirmeye ne dersiniz?

Hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git