Amerikan Kapı Modelleri ve Fiyatları

Amerikan Kapı Modelleri ve Fiyatları
25 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 45 kez okundu.

2018 yılında Amerikan kapı modelleri hem renk yelpazesiyle hem de modelleri ile evlerinize ayrı bir hava vermesinin yanı sıra yıllardır kullandığınız oda kapılarınızı değiştirdiğinizde eviniz yenilecektir. Kapı modellerini görmeden karar vermeyin, camlı, camsız, kilit tertibatı, kapının kalınlığı, renkleri; görüyorsunuz ki seçenekleriniz bir hayli fazla.

Çocuğunuzun odasının renklerine uygun Amerikan panel kapılar, salon ve oturma odanızın renk ve dizaynına uygun camlı veya camsız Amerikan panel kapılar bulunmaktadır. 2018 yılı Amerikan ve MDF kapı modellerini ve çeşitlerini görsellerimizde de sizlerle paylaştık.

Canterbury Amerikan Kapılar dilediğiniz renk ve boyutta sipariş ile hazırlanıyor. Ortalama 250 liradan alabilirsiniz. Dilerseniz Bahuaus, İkea, Ankamall gibi alış veriş merkezlerine uğrayıp hazır Amerikan kapı modellerini görüp renk ve çeşit zenginliğini görebilirsiniz. Bu renk yelpazesinden evinizde değiştirmek istediğiniz kapı modellerini ve renklerini daha kolay seçebilirsiniz.

MDF kapılar 7 cm kalınlığa kadar olup, özellikle ses ve hava geçirmediğinden, en son model kale kilitler kullanıldığından, renk alternatifiniz çok olup her ortama uyum sağladığından 2018 yılında en çok tercih edeceğiniz Amerikan kapılar olacaktır. Fiyatları mı tabi ki fiyat da günümüz ekonomisinde çok önemli, 250 liradan başlayan fiyatlarla evlerinizi yenileyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git