Arçelik Klima Modelleri ve Fiyatları

Arçelik Klima Modelleri ve Fiyatları
8 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

A enerji sınıfı soğutma, A enerji sınıfı ısıtma, ısıtma kapasitesi (Btu/h) 7800 ve soğutma kapasitesi (Btu/h) 7300 olan Arçelik ev salon tipi klimalar 900 Türk lirasından başlayan fiyatlarla Arçelik yetkili satış mağazalarında sizlere yazın serinliğini, kışın ise sıcaklığını yaşatmak üzere tasarlanmışlardır.

Yazın bunaltıcı sıcak günlerinde evlerinizde yayla serinliğini yaşatacak, sağlığınıza ve bütçenize zarar vermeden A enerji tasarruflu ileri teknolojilerle üretilmiş Arçelik klimalarda kampanyalı satış fiyatları ile tanışabilir, klimalarınızı uygun ödeme tablosu ile satın alabilirsiniz.

Görsellerimizde de paylaştığımız Arçelik İklimsa Klimalar 900 Türk lirası fiyatlardan başlayıp; büyüklüğüne ve kullanılacak alana göre 4.974 Türk Lirası fiyat aralığında değişen bu muhteşem Arçelik klimalar sizlere evlerinizde her zaman bahar aylarını yaşatacaktır.

Arçelik İklimsa Klimalardan muhakkak bir tanesini kullanacağınız alanı göz önüne alarak Yetkili servisi ile görüşerek tercih edebilirsiniz.

Bunaltıcı yaz günlerinde sıcaktan uyuyamadığınız gecelerin keyfini, Arçelik Klimalar ile artık bahar gecelerinin serinliği ile doyasıya yaşayın. Bu birbirinden güzel ve kaliteli Arçelik Klimaları yaz günlerinde serinlemek, kış günlerinde ise ısınmak için kullanabilirsiniz. A Enerji tasarruflu Arçelik klimalar cebinizdeki paralarınızın kaybolup gitmesine göz yummaz.  En ekonomik şekilde kullanmanız için ileri teknoloji ile üretilmişlerdir.

Dilerseniz anneniz ile birlikte Arçelik  A enerji tasarruflu kilimayı babalar günü hediyesi olarak da alabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde baharın esintisi ile evde olmanın keyfini hep birlikte çıkarın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git