Armina Tesettür Yaz Modelleri 2018

Armina Tesettür Yaz Modelleri 2018
13 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 42 kez okundu.

1994 yılında kendi bünyesinde ürettiği ipek eşarp markası olarak tekstil sektörüne ilk adımını atan Armine markası, kısa sürede Türkiye’de eşarp üretimi ve satışında öncü ve prestij sahibi bir marka haline gelmiştir. Eşarp üretimini Bursa’daki tesislerinde yürüten firma Kâğıthane’de açılan yeni üretim tesisi ile de 2006 yılından itibaren bayan giyim üretimine başladı. Hazır giyim sektöründe kısa sürede gelişmesine hız kazandıran zincir mağazalarla iç Pazar ve yurt dışında kabul gören önemli bir marka olmuştur. Her detayda farklılığa imza atmayı ilke edinmiş bir ekiple çalışan Armine tesettür yaz kataloğu içerisindeki ürünleri ile de yenilenmeye ve büyümeye devam etmektedir.


20 yıl önce küçük bir firma olarak eşarp üretimine başlayan firmahem ürettiği eşarplar ile hem de hazır giyim sektörüne getirdiği yenilikler ile adından epeyce söz ettirmeyi başarmıştır. Armine tesettür yaz kataloğu ve diğer sezonlara ait kıyafetlerle de yankı uyandırmaya devam edecektir. Katalog içerisinde yer alan renkli dantel detaylı gömlekler, günlük giyim ve iş hayatında kullanıma uygun olarak oldukça sade ve zarif bir tasarımda üretilmiştir. Günlük kullanımın yanı sıra özel gün ve davetlerde kullanım için sade bir şekilde tasarlanan abiye gömleklerde düğmelerinin üzerindeki fırfırlar ile hareketlendirilmiştir. Yaz sezonuna uygun olarak rengârenk ve zarif şekilde hazırlanan dantel detaylı, kot, parçalı ve farklı tasarımlara sahip etekler ise yeni tasarımlarıyla görenleri hayran bırakacak şekildedir.

Yaz sezonuna ait en yeni etek, pantolon, penye, yelek, ferace ve elbise modellerini Armine tesettür yaz kataloğu ile müşterilerinin beğenisine sunan firma, üretimini yaptığı pantolon etek ve pantolonlar ile de müşterisinin isteğini yerine getirmiştir. Üretimini yaptığı eşarplar ile güzel bir şekilde kombinlenebilecek zarif kıyafetler arasında bayanların özellikle özel gün ve davetlerde tercih ettiği elbiseler arasına yeni modeller eklenmiştir. Eklenen yeni modeller arasında rengârenk sade elbiselerin yanı sıra insanın içini açan güzellikte çiçekli ve renkli elbiselerde yer alırken abiye kullanıma uygun olarak tasarlanan kıyafetlerin yanı sıra bu sezon günlük kullanım için ideal olan rahat elbise ve kıyafet modelleri de koleksiyonda bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git