Sallanan bambu koltuk ve sallanan sandalyeler evlerimizin en sevdiğimiz köşelerinde kitap okumak ve televizyon izlemek için ergonomik rahatlığı ile torunlarınıza kalacak ürünlerdir. Çünkü; sallanan koltuklar bambu, kestane ağacı gibi malzemelerden çeşitli modellerde birbirinden şık harika tasarımlar ile imal edilmektedir.

Çok şık sallanan koltuklar kadar sallanan sandalye modelleri de vardır. Yer sorununda sıkıntı yaşıyorsanız, balkonlarınız sallanan koltukları koymak için müsait değilse, biraz daha az yer kaplayan sallanan sandalyeleri de tercih edebilirsiniz.

Görsellerimizde sizler için seçtiğimiz bambu, kestane ağacı veya ferforje demirden yapılmış sallanan koltuk modelleri ve sallanan sandalye modellerini paylaşıyoruz.

Görsellerimizde sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel ve evlerinizin bahçelerinizin en güzel köşelerini oluşturacak sallanan koltuk ve sallanan sandalyeleri İkea, Koçtaş, Mudo gibi alışveriş merkezlerinde bulabilirsiniz.

Evinizin ve bahçenizin mobilyalarına uygun renk ve tasarımda üretilmiş olan sallanan koltuklarınızın üzerine rengarenk koltuk minderleri alabilirsiniz. Dilerseniz sallanan koltuklarınızı evinizin bahçesinde çimenlerin üzerine koyup kuş sesleri arasında kitabınızı okuyabilirsiniz.Kategori: bahçe malzemeleri, Dekorasyon, Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 8.125 kez okundu. Tarih: 22 Haziran 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.