Bernardo Türk Kahvesi Takımları ve Fiyatları

Bernardo Türk Kahvesi Takımları ve Fiyatları
2 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 37 kez okundu.

Türk kahvesinin yeri ve önemi çok ayrıdır. Atasözlerinde yerini alan Türk kahvesi günümüzde de önemini her daim korumaktadır. İster sabah uyandığınızda, isterseniz güzel bir yemeğin üzerine içtiğimiz Türk kahvesi hele de özel dizayn edilmiş, şık fincanlarla içildiğinde ise bir başka oluyor.

Türk kahvesi kimi zaman özel misafirlere, kimi zaman dost sohbetlerine, kimi zaman kısacak dinlenme molalarına eşlik eder.

 

Bernardo; sizleri düşünerek, Muhteşem Yüzyıl dizisinde de izlediğimiz Osmanlı tasarımları ile yemek takımlarından tutun da kahve takımlarına kadar çeşitli renk ve desenlerde sizlerle buluşuyor.

Hele ki Bernardo’nun sizlerin keyfinize keyif katacak türk kahvesi fincan takımının İstanbul objeli kahve takımı var ki, siz kahvenizi yudumlarken şiirlere konu olan, aşklarıyla ünlu istanbul’un o muhteşem manzarasından kendinizi alamıyorsunuz.

Bernardo fincan takımlarındaki porselenin zerafetinin yanı sıra birbirinden şık desenleri  ve renkleri ile hem zevkinize hitap ediyor hem de keyifli kahve sohbetleri sunuyor.

Etiketler:

Bernardo Türk Kahvesi Takımları ve Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. DERYA dedi ki:

    Bu ara bernardo türk kahvesi takımları her yerde karşıma çıkmaya başladı. Güzel modelleri de var.

Sayfa başına git