Bugün ev dekorasyonuyla başlamıştık. Ev dekorasyonuyla devam ediyoruz. Her evde mutlaka ya masa ya da duvarda kullanılmak üzere olması gereken saatleri ele alacağız. Biev dekoratif saat modellerini sizlere göstereceğiz. Önce Biev dekoratif saat modellerine bir bakalım.

Biev ürünlerine sitemizde bir defa yer vermiştik. O yazımızda Biev Saklama kaplarını ele almıştık. O zaman Biev hakkında kısaca bilgi verdiğimiz için marka olarak tekrar ele almaya gerek görmüyoruz. Sadece Biev’in ürünlerinde kalitede ve tasarım özgünlüğünde taviz vermediğini söylemekle yetineceğiz.

Gelelim Biev dekoratif saat modellerine. Çok şık, özgün tasarımlı dekoratif duvar saatlerinin çok çeşitli modelleri var. İster masa üstü ister duvara monte edilebileni isterseniz otantik asma aparatlarıyla tabela gibi asılan modelleri tercih etmek sizin zevkinize kalmış.

Evlerimiz dört duvardan ibaret olmamalı. Onları değişik malzemelerle dekore etmeliyiz ki zevkle oturup huzur bulalım. İşte Biev dekoratif saatleri evinizdeki bir dekor eksikliğini tamamlayacak özellikleriyle sizleri bekliyor. Özellikle antika görünümü olan dekoratif saatler çok ilginizi çekecek.

Evlerinizin koridorlarına ferforje askı aparatlarıyla asacağınız dekoratif saatler kesinlikle çok ilgi çekici olacaktır diye düşünüyorum.

Biev dekoratif saat modellerinin fiyatları öyle düşündüğünüz kadar yüksek de değil. 20 lira civarından başlayıp 120 liraya kadar çıkıyor. Ancak indirimlerin çok yoğun olduğu şu günlerde 15 lira ile 60 lira arasında fiyatlarla edinmeniz mümkün.

Eğer dekoratif bir saate ihtiyacınız varsa hemen Biev dekoratif saat modellerini reyonlarda görmenizi öneririm.

Her şey gönlünüzce olsun…Kategori: Dekorasyon, El Sanatları, Genel Yazar: admin Yorum yapılmamış 2.164 kez okundu. Tarih: 30 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.