Büyük Beden Tesettür Elbiseler

Büyük Beden Tesettür Elbiseler
15 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Büyük bedenli bayanların en büyük sıkıntısı kıyafet bulamamak mecburen bulduğu kıyafeti beğenisine uysa da uymasa da satın almak durumunda kalmaktır. Bu kıyafetlerin bir çoğu da rahalıktan uzak ve fazla kiloları kapatmak yerine daha da vurgulayan parçalardır. Tesettür giyim bu konuda bir adım öne geçmiştir. Tasarladıkları büyük beden tesettür elbiselerle tesettürlü bayanların zevkine hitap etmekle kalmamış rahatlıklarını da ön plana alarak fazla kilolarını gizlemelerinde büyük bir yardımcı halini almışlardır. Bu konuda da elbette normal büyük beden üretim yapan firmaların da epeyce önüne geçmişlerdir.


Büyük beden tesettür elbiseler şık görünümlerinin yanı sıra özellikle bölgesel fazlalıkların kapatılmasına yönelik olarak üretilmiştir. Fazla kilolarından muzdarip bayanları vücutları ile uyum içinde olacak esnek kumaşlarla vücut hatlarını ortaya çıkarmadan saracak şekilde ürettikleri elbiselerle olduğundan zayıf göstermektedirler. Korse gibi rahatsız edici ekstra desteklere ihtiyaç duymadan içlerinde rahatça hareket edecekleri üretimler yapmakla beraber renk ve desen ilizyonu ile daha fit bir görünüm hedeflemektedirler. Bu da büyük beden tesettürlü bayanları büyük bir yükten kurtarmaktadır. Büyük beden tesettür üretimi yapan firmalar fazla kilolu bayanların zevklerine hitap etmekle beraber seçenek alternatifleri ile kendi tarzlarını oluşturmada epeyce yardımcı olmaktadırlar. Bu da bayanlara büyük beden üreticilerinin dayattıklarından uzak seçim özgürlüğünü sunmaktadır.
Fazla kilolarından şikayetçi olan tesettürlü bayanlar kendi zevkleri ölçüsünde doğru kumaş, doğru desen ve doğru renk seçimiyle oldukça şık ve zayıf görünebilmektedir. Büyük desenler yerine küçük desenler tercih etmek, enine değil dikine çizgi kıyafetlere yönelmek, kaba ve sabit görünüşlü kumaşlar yerine esnek ve ince kumaş tercihi gibi basit bir iki seçimle arzuladıkları görünüme kolaylıkla kavuşabilirler. Aynı zamanda büyük çanta tercihi ve yüksek ayakkabılar da büyük beden tesettür elbiselerle birleşince mucizeler yaratmaktadır. Büyük beden tesettür elbiselerin bir diğer artısı da zevkin yanında ihtiyaca yönelik üretim olmalıdır da. Tesettür firmaları günlük ve abiyenin yanı sıra spor gibi tesettürlü ve kilolu kadınların ihtiyaçlarına yönelik olarak da tasarımlarını yapmalarıdır. Her yerde şık olmak isteyen ve fazla kilolarından şikayetçi bayanların her türlü ihtiyacına özenle çözüm üreten bu firmaların kataloglarını takip ederek siz de tesettür modasından geri kalmadan giyiminize kendi imzanızı atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git