Çalgı Çengi 2 Geliyor…

Çalgı Çengi 2 Geliyor…
5 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Çalgı Çengi 1 de oynayan oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Ankara’da çekilen Behzat Ç. Dizisinde misafir oyuncu olarak oynamışlar, daha sonra da “İşler Güçler” dizisini çekmeye başlamışlardır.
Yapımcılığını Cem Yılmaz’ın yaptığı 2010’da çekilen Çalgı Çengi 1’in gösterime girmesinin ardından, Çalgı Çengi 2 nin çekimlerine başlandı.
Ankaralı olan 2 can ciğer iki arkadaşın başına gelen olayların komik bir dille anlatıldığı, seyircilerle buluşturulduğu Çalgı Çengi 1 de komedi tavan yapmış, ardından Çalgı Çengi 2 düşünülmüştü.
Ama hem maddiyatsızlık, hem de Oyuncu Ahmet Kural’ın ayağını kırması ile kötü bir şanssızlık yaşamış, ekim ayında çekilecek olan Çalgı Çengi 2 ertelenmiş, bu arada “işler Güçler” dizisinin çekimlerine devam edilmişti.
Çalgı Çengi 2 de iki can ciğer arkadaş olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, oynadıkları “İşler Güçler” dizisinin içinde filmi çekti.
Dizinin içinde filmin senaryosunu aktaran Ahmet Kural ve Murat Cemcir, birbirlerine dayıoğlu, teyzeoğlu diyen ikili; “İşler Güçler”’in senaryosuna göre Çalgı Çengi 2 yi çekebilmek için 250 bin TL biriktiren arkadaşlar, filmin Ankara’da çekilecek bölümü için Ankara’ya gittiklerinde bir iki sahne çekiminden sonra ellerindeki parayı Ankara pavyonlarında bitirirler.
Filmi bitiremeden İstanbul’a dönen iki arkadaşı acı süprizler karşılar.
Dizi içinde filmin ilk sahneleri çekilen Çalgı Çengi 2 nin gösterime girmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.
Eğlence ve komediyi içimize sindire sindire izleyeceğimiz Çalgı Çengi 2 bakalım ne zaman seyirci ile buluşacak.
İyi seyirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git