Erkek ayakkabı modellerinin her zaman çok kısıtlı, zor seçilen, genelde aynı tarz ayakkabılar olduğunu biliyoruz. Ancak bugün size Camel Active’in erkek ayakkabılarından bahsedeceğim.

Heyecanlı, yaşamayı seven, hayata dolu dolu enerjik bakan beyler, babalar için 2013 Camel Active erkek ayakkabı modellerinde casual sitil, süet, deri ve tekstilin birlikteliğiyle tasarım harikası modeller ile tarzınızı yaşamaya hazır mısınız?

2013 yılı Camel Active erkek ayakkabı modellerinin yaz renkleri ise; koyu kahve tonları, konyak rengi, açık gri, toprak rengi tonları, kirli beyaz tonlardan oluşan, deniz kabuğu ve açık renk kauçuk kaymaz tabanlar ile birbirinden güzel harika tasarımlar ile en çok tercih edeceğiniz ayakkabılar olacak. Bu birbirinden güzel tasarım harikası 2013 yaz sezonu Camel Active ayakkabıları günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilir, kot veya keten  pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz.

Benden size küçük bir tiyo; bu yıl 16 Haziran 2013 Pazar günü kutlanacak olan Babalar Gününde babanıza veya eşinize Camel Active erkek ayakkabı modellerinden giyim tarzına uyacak renk ve modelden seçip hediye edebilirsiniz.



Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.424 kez okundu. Tarih: 10 Haziran 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.