Çanakkale Seramik Banyo Fayans Modelleri ve En Şık Banyo Dekorları

Çanakkale Seramik Banyo Fayans Modelleri ve En Şık Banyo Dekorları
16 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Türkiye’de 1957 yılında Çanakkale’nin Çan İlçesinde Sayın İbrahim Bodur’un kurmuş olduğu Çanakkale Seramik Fabrikaları ve daha sonra ilave edilen Kale Bodur Fabrikaları ile Kale Grubu seramik ve yer karosu üretiminde tüm dünyaya ismini duyurmuş ve sektöründe Türkiye bir numara olmuş; dünya liderleri arasında da ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

 

Halkımız söylem olarak  o kadar alışmıştır ki; evlerimizin;  salonlarının,  banyo ıslak zeminlerinin, balkonlarının yer döşemelerinde kullanılan ürün olan “yer karosu” na Kalebodur der hale gelmiştir.

Çanakkale Seramik ve Kalebodur Fabrikaları; 2018 yılı banyo seramikleri, ıslak zemin yer karoları ve banyo modelleri ile de liderliğini sürdürüyor. 1. Sınıf seramik üretimi, modelleri, natürmort resimleri, banyo küvetleri, klozet model ve çeşitleri, evye ve lavabo modelleri ile sizleri kaliteye davet ediyor.

Evlerinizin en özel bölümlerinden olan banyolarınızın metrekaresini göz önüne alarak, nasıl bir model ve tarzda dizayn etmek istiyorsanız, projelendirip en yakınınızdaki Çanakkale Seramik Ürünleri Satış Mağazasına giderek uygulamak istediğiniz renk, desen ve küvet, evye ve duşakabin modellerini seçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin hayallerinizin, düşüncelerinizin içine girerek, en şık, en gösterişli, en modern banyo modellerini ve seramiklerini, yer karolarını sizler için üreten Kale Gurubu; 2018 yılı banyo tasarımlarında gerek seramikleri, gerekse ıslak zemin yer karoları ile sizlere zevkli ve kaliteli bir yaşam sunmaktadır.

Çanakkale Seramik Ürünleri ile dizayn ettiğiniz banyonuz;  evinizin en şık, en gösterişli bölümlerinden biri olacak, evinize gelen misafirleriniz zevkinize ve banyo tasarımınıza hayran kalacaklardır.

Çanakkale Seramik Fabrikaları Kale Grubu yıllardır kalitesinden ödün vermeden sizlere birbirinden kaliteli, tasarım harikası mutfak ve banyolarınızda kullanabileceğiniz seramikler, yer karoları ve armatürler üretmektedir.

Banyolarınızın yer karosunu, duvar seramiklerini, birbirinden şık özel tasarım evye ve tezgahını, erkek ve bayanlar için özel üretilmiş klozet ayrıcalığını, birbirinden şık küvet ve duş teknesi modellerini, banyo armatürlerini  Çanakkale Seramik Ürünleri Satış Mağazasından kaliteyi ve şıklığı alabilir, evlerinizde harika banyolara sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git