Çeyizlik Saten Bayan Pijama ve Sabahlık Takımları

Çeyizlik Saten Bayan Pijama ve Sabahlık Takımları
15 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

2018 yılında iç giyim mağazaları saten bayan pijama ve sabahlık takımları ile sizleri kendilerine bağımlı yapacağa benziyor. Çünkü; puanlı, kareli, çiçekli, çizgili, puantiyeli desenlerin uygulandığı  mor, kırmızı, mavi, pembe, siyah ve beyaz saten kumaşlardan, birbirinden şık ve değişik tasarımlar ile harika modeller yaratmışlar.

Birbirinden şık ve göz alıcı saten bayan pijama takımları Victoria’s Secret, Vendy, NBB, Misdore gibi markaları iç giyim mağazalarında bulabilirsiniz. Saten pijama takımları; pijama takımı ve sabahlık olarak ikili ve üçlü takımlar halinde tasarlanmıştır. İpek ve saten pijamalar teninize bir bebek yumuşaklığı ile dokunacaktır. Kendinizi birbirinden güzel saten pijama takımları ile her zaman özel hissedeceksiniz.

2018 yılı modası Saten Bayan Pijema Takımları sizin zevkinize göre ünlü modacılarımız ve stilistlerimiz tarafından harika tasarımlar ile hazırlanmıştır. Kısa kollu, uzun kollu, sabahlıklı üçlü takım veya ince ip askılı olmak üzere dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

2018 yılı modası  pembe, lila, beyaz, siyah gibi öne çıkan renklerden hazırlanmış ipek, saten pijama takımlarını görsellerimizde sizlerle paylaşıyoruz, beğendiğiniz model ve renkteki özel yatak kıyafetinizi yukarıda belirttiğimiz iç giyim mağazalarında bulabilirsiniz.

Özellikle beyaz saten pijama takımları çeyizlik olarak düşünülür. Ama  kırmızı rengi de asla göz ardı etmeyin, bayanlarda kırmızı renk oldukça seksi durduğu için eşiniz de kırmızı rengi tercih edecektir, bizden söylemesi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git