Çilek Arabalı Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek Arabalı Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları
5 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Genellikle giyim kuşam üzerine yazılar yazıyoruz. Ev ortamları konusuna pek değinemiyoruz. Evlerimizin dayanıp döşenmesi kullanım amacına göre dizayn edilmesi hem bizi hem de diğer aile fertlerimizi mutlu edecektir.

Özellikle çocuklarımızın odalarını dizayn ederken daha da özen gösteririz. Bu konu aklımı kurcalarken Çilek mobilyanın çocuk odaları için tasarladığı birbirinden özgün ve çocukların gönlünü fethedecek tasarımlar gördüm. O harika tasarımları görünce epey üzüldüm. Niye mi? Kendi kendime “Dünyaya erken gelmişiz.” dedim.

Çilek çocuk odası takımlarında özellikle arabalı çocuk odası modelleri çok orijinal. Hepsi çok yaratıcı tasarlanmış. Renk dizaynları çok iyi düşünülmüş. Gerçekten çocuklarımız çocuklarımızın gönlüyle düşünülmüş.

Çocuklarımızın yaşadığı ortam onların gönlüne göre düzenlenirse çocuklarımız hem çok mutlu olacak hem de hayata daha pozitif bakacaklar. Ayrıca bu pozitiflik çalışmalarında, derslerinde daha da istekli olmasını sağlayacaktır.

Çilek Mobilyanın çocuklarımız için ürettiği arabalı çocuk modellerini bir gözden geçirelim.

Gördüğünüz gibi hepsi çok güzel ve ilginç ürünler. Çilek arabalı çocuk odası modellerini kombine sahip olacağınız gibi parça parça da temin edebilirsiniz.

Çilek arabalı çocuk odası takımlarının fiyatlarına gelince öyle düşünüldüğü gibi çok pahalı değil. Mesela arabalı çocuk yataklarının fiyatları 500 lira ile 800 lira arsında bir fiyatla temin edebilirsiniz. Diğer parçalar da parçanın ebatlarına ya da çeşidine göre emsal mobilyalar gibi normal fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Eğer çocuğunuz için yeni bir çocuk odası takımı almak düşüncesinde iseniz mutlaka bir Çilek mağazasına uğrayıp arabalı çocuk odası modellerini görmenizi dilerim…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git