Okullar açıldı, çocuklarımızın odaları hem eğlenceli, hem de keyif aldıkları ortamlar olmalıdır, diye düşünüyorum.  Çocuklarımızın odalarını düzenlerken, ders çalışabilecekleri ortamı en güzel şekilde hazırlamalıyız.

2014 yeni model genç ve çocuk odaları için çalışma masası modellerini yukarıdaki görsellerimizde sizlerle paylaştım. Birbirinden güzel köşeli, tekli, ikili çalışma masalarının yanı sıra kitaplıklı, bilgisayarını üzerine rahatlıkla koyabileceği bu birbirinden şık ve tasarım harikası çalışma masalarını İkea, Bellona, Çilek, Doğtaş gibi ünlü mobilya mağazalarında bulabilirsiniz, aynı zamanda çocuklarınıza da çok güzel hediye olacaktır.

Bol raflı ve çekmeceli olan kitaplık ile birlikte tasarlanmış çalışma masalarını çocuklarınız bütün okul malzemelerini; kitaplarını, kalemlerini, defterlerini,  resim dosyasını, okul çantasını, rahatlıkla yerleştirebileceği gibi; bir köşesine de oyuncaklarını veya hobi araba koleksiyonunu bile koyabilecektir.

Çocuğunuzun odasına alacağınız çalışma masası çocuğunuzun yaş gurubuna ve ihtiyaçlarına cevap verecek büyüklükte olmalıdır. Günümüzde artık ders aracı olan bilgisayar da çalışma masası üzerine belirli bir yer kaplayacağı için odanın büyüklüğüne ve konulacağı yere göre çocuğunuzun istediği renk ve modeli göz önünde bulundurmalısınız. Ancak renk konusunda hassas davranmalı ve çok dikkat dağıtacak, göz alacak renklerden de kaçınmalısınız.Kategori: Dekorasyon, Genel, Mobilya Yazar: admin Yorum yapılmamış 4.350 kez okundu. Tarih: 27 Eylül 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.