Çocuk ve genç odaları günümüzde birbirinden şık modeller ile evlerimizde yerini aldı. 2013 yılı çocuk ve genç odaları için dolap modellerini görsellerimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Berloni, İstikbal, Bellona, Çilek gibi bir çok ünlü mobilya mağazası birbirinden güzel çocuk ve genç odası dolap modelleri ile vitrinlerini hazırladı. Bellona genç odası takımları; üretiminde sizleri ve zevkinizi düşünerek geniş bir renk yelpazesi kullandı. Kırmızı, mor, pembe, beyaz, yeşil, kahve tonları ile harika tasarımlar ve modellerde üretilmiştir.

2013 Genç odası takımları,  gardorap, karyola, tuvalet masası, komodin, çalışma masasından oluşmaktadır ve çocuğunuzun tüm ihtiyacını karşılayacak kalitededir.

Yataklı ve raf ve çekmese açısından oldukça rahat bir kullanıma sahip olan gardorap modelleri de günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hem yerden tasarruf edecek hem de çocuğunuzun odasına oldukça modern bir hava verecektir.

Fiyatları ise seçtiğiniz modele ve parça sayısına göre değişmektedir.Şayet çocuğunuzun yaşı  küçük ve henüz ilkokul çağlarında ise seçtiğiniz gardoraptaki askılara ve çekmecelere çocuğunuz yetişecek yükseklikte olmalı ve rahat kullanmalıdır. Odasını kendi düzenleyebilmeli, ihtiyacı olan eşyalara ulaşabilmelidir.Kategori: Bebek Malzemeleri, Dekorasyon, Genel, Mobilya Yazar: admin Yorum yapılmamış 6.513 kez okundu. Tarih: 25 Eylül 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.