Çocuk ve Genç Odaları İçin Dolap ve Yatak Modelleri

Çocuk ve Genç Odaları İçin Dolap ve Yatak Modelleri
25 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 45 kez okundu.

Çocuk ve genç odaları günümüzde birbirinden şık modeller ile evlerimizde yerini aldı. 2018 yılı çocuk ve genç odaları için dolap modellerini görsellerimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Berloni, İstikbal, Bellona, Çilek gibi bir çok ünlü mobilya mağazası birbirinden güzel çocuk ve genç odası dolap modelleri ile vitrinlerini hazırladı. Bellona genç odası takımları; üretiminde sizleri ve zevkinizi düşünerek geniş bir renk yelpazesi kullandı. Kırmızı, mor, pembe, beyaz, yeşil, kahve tonları ile harika tasarımlar ve modellerde üretilmiştir.

2018 Genç odası takımları,  gardorap, karyola, tuvalet masası, komodin, çalışma masasından oluşmaktadır ve çocuğunuzun tüm ihtiyacını karşılayacak kalitededir.

Yataklı ve raf ve çekmese açısından oldukça rahat bir kullanıma sahip olan gardorap modelleri de günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hem yerden tasarruf edecek hem de çocuğunuzun odasına oldukça modern bir hava verecektir.

Fiyatları ise seçtiğiniz modele ve parça sayısına göre değişmektedir.Şayet çocuğunuzun yaşı  küçük ve henüz ilkokul çağlarında ise seçtiğiniz gardoraptaki askılara ve çekmecelere çocuğunuz yetişecek yükseklikte olmalı ve rahat kullanmalıdır. Odasını kendi düzenleyebilmeli, ihtiyacı olan eşyalara ulaşabilmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git